Лілі Дорошенко 15 років. А її роботи вже добре відомі на Донеччині, вона стала переможцем Міжнародного фестивалю у Литві, зробила персональну виставку в Одеському історико-краєзнавчому музеї.
Юну художницю помітив і підтримав Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський. Завжди допомагає начальник Управління культури і туризму ОДА Аліна Певна. Ліля частий гість часопису "Музеї України". Нині журналісти допомагають в організації персональної виставки у столичному Музеї гетьманства. Відкриття – на початку липня!
Прикметно, що картини Лілії Дорошенко будуть розміщені поруч з плакатами і картинами художника-фронтовика, арт-директора журналу "Музеї України" і Музею плакату Юрія Неросліка. Сержант Нерослік у складі 92 бригади ЗСУ пройшов жах Іловайська, майже рік воював під Щастям. Постійно створює патріотичні плакати, а після демобілізації раптово почав малювати ліричні пейзажі.

Пресова презентація виставок очікується орієнтовно 4 липня. Працюватиме майже до кінця місяця...
Ліля не має ні художньої освіти, ні фахових вчителів – звичайна самоучка, як взяла два роки тому пензель і почала перемальовувати картини. Самостійно навчилась змішувати олійні фарби, вимальовувати фон, зараз самотужки вивчає анатомію, читає літературу. Спочатку малювала по квадратикам і поступово перейшла до написання пейзажів з натури. За два роки з-під її пензля вийшло понад 50 робіт, серед яких і українські пейзажі і портрети, і натюрморти

В Одеському історико-краєзнавчому музеї, у червні, відбулася культурно-мистецька акція "Кольори мого життя", в рамках якої була виставка 15-річної Лілії Дорошенко "Я відкриваю свій світ!", де були представлені 30 робіт художниці. Відгуки захоплені! І ось – Київ.

У прифронтовій зоні Донецької і Луганської областей живуть мільйони людей. Ростуть діти. І треба зробити все, аби вони виросли в мирній, єдиній Україні!
А таланти підтримаємо!
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"