Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
"Закарпатські акценти" зазвучали на Донбасі!

"Закарпатські акценти" зазвучали на Донбасі!

Віктор Тригуб | 23.06.2016 21:55

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Стартувала головна художня виставка літа! В Художньому музеї Краматорська відбулася презентація робіт художників Закарпаття в рамках культурно-мистецької акції "Закарпатські акценти".

''Закарпатські акценти'' зазвучали на Донбасі!
Стартувала головна художня виставка літа! В Художньому музеї Краматорська відбулася презентація робіт художників Закарпаття в рамках культурно-мистецької акції "Закарпатські акценти".

-Практично вперше Донеччина приймає таку потужну виставку Закарпатського регіону!-сказала начальник Управління культури та туризму Донецької ОДА Аліна Певна, – Нині постійно відбувається активний творчий обмін між східним і західним регіонами України. Це надзвичайно важливо для митців, учнів, студентів! Сподіваємося, що наші майстри теж покажуть свої роботи на Закарпатті!

-Ми вдячні організаторам, прекрасним людям Донбасу, які допомогли встановити мистецький місточок між нашими областями! – зазначила Оксана Гаврош, мистецтвознавець, куратор акції.- Розвиток живописних традицій Закарпаття – яскрава сторінка українського мистецтва, що ілюструє цілий пласт історичних процесів, і пов'язана з іменами фундаторів регіональної школи малярства – Адальберта Ерделі та Йосипа Бокшая. Раді, що цінителі живопису Донеччини зможуть побачити картини сучасних художників Закарпатської області!

Анонси про відкриття виставки і звіти опублікували головні сайти двох областей та Києва. Акція вдалася і прозвучала! Виставка доступна для відвідувачів все літо!

https://kramatmuseum.wordpress.com/

Тел для довідок т.5-51-58 (Художній музей)

84313 м.Краматорськ, вул. Шкадінова,60

Підтримка – Управління культури і туризму Донецької ОДА, Закарпатська академія мистецтв, Краматорський художній музей, ГО "Гуманітарна ліга".
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua