Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
розетка

Мені гидко купувати в Розетці


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Мені гидко купувати в Розетці

Мені гидко купувати в Розетці, тому що Розетка ненавидить мову народу, в якому живе. Це такий самий факт, як і незмінний супровід ненависті – брехливість Розетки.

Під Розеткою ми розуміємо сукупність людей, які впливають на прийняття рішень на цьому підприємстві. Вже котрий рік, рік за роком, ці люди брешуть, брешуть і брешуть, ніби вони ось-ось, ось-ось додадуть до російської мови на своєму сайті мову народу, в якому вони живуть і хліб якого їдять – українську мову.

А насправді Розетка зараз, сьогодні хизується перед усіма московськими холуями на українській землі та перед своїми московськими хазяями, своїм "гєраічєскім" демонстративним та напоказ, відкиданням рідної мови українського народу – української мови, на зло усім "укронацикам", які вимагають своєї ублюдочної мови.

Брехлива ненависна Розетка, щоб в ній купувати, потрібно заплющувати очі на її ненависть до України, українського народу і до української мови. Я не хочу заплющувати очі на факт успішного існування в Україні ненависної до мого народу Розетки.

І це навіть коли не торкатися питання, куди Розетка витрачає зароблені в українському народі зовсім не малі гроші. З огляду на факт ненависті Розетки до українського народу і її брехливість, хіба є підстави вірити, що вона не співпрацює з московськими спецслужбами чи не фінансує антиукраїнські організації та інші філії московської банди сьогодні, в час нападу Росії на Україну?

Владні структури української держави, наповнені московськими холуями, усі ці роки не просто заплющують очі на ненависть Розетки до українського народу і його мови, а усебічно сприяють в цьому Розетці.

А мені огидна Розетка. І тому я купуватиму тільки там, де бачу повагу до українського народу і нашої мови.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua