Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Рівень агресивної тупості Росії жахає!

Рівень агресивної тупості Росії жахає!

Віктор Тригуб | 13.11.2015 08:14

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ідіотизм владно-хромосомних росіян коментувати важко... Вкрали роботу кращого художника Майдану Ю.Журавля – за версією Музею плакату України, зневажили, спровокували міжнародний скандал. І це на рівні СЕНАТОРА РФ!!! Це не психушка, це – РАШКА!

Рівень агресивної тупості Росії жахає!
Ідіотизм владно-хромосомних росіян коментувати важко... Вкрали роботу кращого художника Майдану Ю.Журавля – за версією Музею плакату України, зневажили, спровокували міжнародний скандал. І це на рівні СЕНАТОРА РФ!!! Це не психушка, це – РАШКА!

Якась сенаторка з сусідньої республіки використала мою роботу? Відповіла нею французам? Ну і що? Сенсація? Я вже давно звик до безсовісного використання моїх робіт не тільки на ворожій території.

Ю.Журавель, ФБ

Заява Музею плакату України при журналі "Музеї України"

Музей плакату України рішуче засуджує діяльність члена комітету Ради Федерацій РФ з соціальної політики Валентини Петренко, ймовірно громадянки Росії, з дискредитації на міжнародному рівні "Кращого художника Майдану-2014" за версією Музею плакату, Юрія Журавля.

Громадянка В.Петренко, будучи державним діячем Росії вищого рівня, цинічно вкрала художню роботу громадянина України Юрія Журавля, незаконно її змінила, виготовила копії і поширила в інформаційному просторі від власного імені!

Більше того, робота українського художника, без його згоди, використана як елемент політичного протистояння між Францією та Росією та тиску на відомий сатиричний журнал "Charlie Hebdo".

Вважаємо такі дії ганебними і неприпустимими!

Нагадуємо, що згадана, як і інші роботи Ю.Журавля, захищені авторським правом, неодноразово публічно демонструвалися, опубліковані у ЗМІ та книгах, і досі є експонатом легендарної виставки "Плакати Майдану", що діє на території Національного музею народної архітектури та побуту України, Музеї української пропаганди та інших музейно-виставкових закладах.

Висловлюємо слова підтримки художнику Юрію Журавлю! Очікуємо хоча б формального вибачення від сенатора РФ В.Петренко!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату України при журналі "Музеї України"

Юрій Журавель – Кращий художник Майдану-2014!

Опубліковано 5 лютого 2014 року – в момент погроз і репресій конаючого режиму Я-овоча...

http://novasich.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=9131

Цей митець володіє снайперським відчуттям. Лише йому вдається вихопити головне у потоці життя, відобразити графічно, змушуючи людей осмислювати події. Можливо несподівано для нього, художній талант Юрія Журавля так яскраво спалахнув саме під час масових протестів на Майдані. Ніхто крім нього не зумів так глибоко осягнути і передати настрій та прагнення мільйонів людей, показати внутрішній стан публічних осіб по різні боки барикад.

То соціально-протестне мистецтво вищого рівня. Фактично художня класика Майдану.

Щодня переглядаючи десятки плакатних інсталяцій, малюнків, демотиваторів, карикатур для Конкурсу народного плакату протесту Музею плакату при журналі "Музеї України", ми завжди очікуємо нових робіт Журавля. І жодного разу він не підвів – оперативно, лаконічно пояснюючи мільйонній інтернет-аудиторії хроніку спротиву.

"Мій гострий олівець, гітара, горлянка – теж достойна зброя. Зламається олівець, порвуться струни і зірветься голос – продовжу боротьбу кулаками, зубами, тілом...", – каже Юрій.

Юрій Журавель – український музикант з Рівного, лідер та вокаліст гурту OT VINTA, художник, аніматор, громадський діяч, актор і сценарист.

Простий український талант. А можливо і геній...

Тому, команда Музею плакату України не сумнівається, що Юрій Журавель як ніхто достойний отримати символічну відзнаку "Кращий художник Майдану-14"!

Вітаємо! Чекаємо нових шедеврів!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату, редактор журналу "Музеї України"

Версія московської преси:

Член комитета Совета Федерации по социальной политике, председатель Всероссийского общественного движения "Матери России" Валентина Петренко в среду представила карикатуру на сотрудников французского сатирического журнала Charlie Hebdo. Это произошло на конференции в "Национальной службе новостей".

На рисунке, который показала Петренко, были изображены журналисты издания в стоящем на огне котле, надпись на карикатуре гласит: "Шарли Эбдо – не люди: уроды. Ад приветствует Шарли Эбдо".

Между тем пользователи соцсетей и журналисты отметили, что

представленная сенатором карикатура напоминает рисунок времен украинского "евромайдана", который нарисовал украинский художник Юрий Журавель.

Сама Петренко отвергла связь с "майданом", отвечая на вопрос об авторстве карикатуры.

"Таких изображений и авторов очень много Авторов очень много в этом мире. Котлов и ада", – сказала Петренко, уточнив, что является автором надписи на карикатуре, а не самого рисунка. "Автор, фамилии, все есть", – заверила она.

Впрочем, "Газете.Ru" удалось получить комментарий на этот счет в самой организации "Матери России".

"Мы нашли в интернете картинку в открытом доступе. Нам нужна была картинка, которая символизирует ад. Никто для нас ее специально не рисовал, мы взяли ее и придумали к ней свой заголовок и подписи. Вот, собственно, и все" – так прокомментировали данный инцидент "Газете.Ru" в организации, председателем которой является сенатор Петренко.

В свою очередь автор карикатуры Юрий Журавель, который также является лидером музыкальной группы "От Vinta", заявил в интервью "Газете.Ru", что не собирается спускать эту историю на тормозах и подаст в суд на Петренко.

- Как вы относитесь к тому, что сенатор Петренко использовала ваш рисунок?

- Вообще я начинаю привыкать, что представители соседней республики используют мои работы без спроса, но в данном случае я не хочу это оставлять так просто.

Надеюсь, достанем эту тетю, она довольно известная.

Она нашумела своим поступком: сначала заявила, что это ее рисунок, потом как-то замялась. Она не только использовала мою карикатуру в соцсети, напечатала свои слова какие-то. Это явный плагиат. Так что будем подавать иск и отстаивать авторское право.

- Оформляли ли вы патент на эту карикатуру?

- Конечно, я запатентовал, она входит в книжку под названием "Карикатурка". Все документы на нее оформлены.

- А в какой суд вы будете подавать иск? В российский или в украинский?

- Я не очень хорошо знаю этот процесс. В принципе, у меня есть представители в Москве. Подумаем. Я хочу объяснить, почему этот момент для меня принципиальный: я не только художник, но и рок-исполнитель. Мы в наших композициях использовали старые советские песни и вашему государству платили за это денежки. Так что теперь мы хотим, чтобы и вы напряглись.

- Вы не хотели бы нарисовать карикатуру на сенатора Петренко?

- Тяжело рисовать карикатуру на карикатуру. Она никто для меня и поэтому, скажем так, не вдохновляет.

http://www.gazeta.ru/social/2015/11/11/7886819.shtml

Враховуючи, що скандал вибухнув 11.11. у день народження Музею плакату України при журналі "Музеї України", можна розцінювати це як подарунок.

Жахає рівень агресивної тупості, невігластва, відвертого ідіотизму представників найвищих ешелонів російської влади! Це вже якось і не смішно...

А роботами талановитого Юрія Журавля варто помилуватися ще раз! Є привід!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату України при журналі "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua