Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відкритий лист Андрію Садовому

| 7.10.2015 23:12

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Андрію Івановичу! Ви змусили керівника управління культури Львівської міської ради Ірину Магдиш написати заяву про звільнення у зв'язку з її критикою на адресу неназваної церкви щодо зловживань суспільною довірою та монополізації культурного життя на околицях Львова.

Відкритий лист Андрію Садовому
Замість організації дискусії на чутливу тему Ви репресували підлеглу за висловлення думки.

Ви не сприйняли критичну заяву фахівця як тривожний сигнал, що треба приділити більше уваги розвитку культури у Львові. Хоча ніде, крім Львова, ми не бачили в громадському транспорті наліпок з написами "Стережіться кишенькових крадіїв!". І ніде, крім Львова, ми не мали такого сумного досвіду, що 6 гривень за проїзд, передані товариством з трьох гостей Вашого міста в набитому людьми трамваї, зникають дорогою до водія, присвоєні якоюсь нечистою на руку особою – а далі наша коротка гучна проповідь про те, що крадіжка є гріхом, викликає у натовпу пасажирів лише сміх, і – о Боже! – ніхто не бажає зізнаватися чи допомогти викрити крадія...

Ви заявили, що критика церкви ображає Ваші почуття віруючого. Відтак, Ви самі визнали, що ваше кадрове рішення щодо пані Магдиш є імпульсивним, емоційним, ірраціональним.

У вашому партійному маніфесті йдеться про те, що Об'єднання "Самопоміч" впроваджує в українську політику принципи християнської моралі та здорового глузду. Але своїм ганебним вчинком Ви засвідчили, що керуєтеся нестриманими емоціями та нездоровими політичними пристрастями, а зовсім не моральними принципами та здоровим глуздом.

Оголошуємо Вам громадський осуд.

Пропонуємо вибачитися за нестриманість перед Іриною Магдиш, провести круглий стіл щодо стану культури у Львові та до оголошення експертних висновків учасників круглого столу не поспішати із кадровими рішеннями.

Голова громадської організації "Інститут душевної релігії" Юрій Шеляженко
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua