Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Фашизм   рашизм   вошизм

Рашизм і вошизм

Стрілець | 25.11.2014 20:13

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ви вже знаєте, що таке рашизм?
Розширюйте словник – є ще й вошизм.


Звучне й точне слово "рашизм" уже стало популярним і дуже поширеним не тільки в Україні, а й по всьому світу. Схоже, що настала пора збагатити словники ще одним словом – вошизм.

Для чого потрібне нове слово, що ним треба позначити? Воно потрібне, бо в Україні й не тільки в Україні сильно проявилося одне древнє-стародавнє явище. Тільки явище те набуло в останні часи деяких нових рис. Тому й не завадило б йому для позначення нове слово.

Це явище – зрада. Та сама, про яку один знаменитий письменник сказав дуже точні слова. Перш ніж наводити ті слова, уточню, що цей письменник належить якраз до того народу, який на даному історичному етапі має особливо великий стосунок до цього явища, до зради.

Отже цитата: "Порівняти зрадника ні з ким і ні з чим. Навіть тифозну вошу порівняння зі зрадником образило би!" Максим Горький. (Було російським язиком, переклад мій).

Отже навіть тифозну вошу не рекомендують ображати порівнянням. Ну що ж, ми згодні, гірше воші. Але, хоч і гірше, є дещо дуже схоже, бо як воша, так і зрадник – паразити. Воша не хоче сама десь у дикій природі здобувати свою поживу, вона прагне жити на комусь і сосати кров. Зрадник теж не хоче разом зі своїм народом творити краще життя для своєї країни. Ні, він хоче присосатись деінде до когось іншого – аби тепліше й ситніше. Й заради цього без вагань готовий шкодити своїй колишній батьківщині.

Та крім цього чисто шкурно-матеріального паразитизму в останні часи особливо поширився іще один вид паразитизму – на високих ідеях. Це всеодно, що вошам було би недостатньо просто сосати кров господаря, ні, їм іще було би треба оправдати свій спосіб життя якимись високими ідеями. Ідеями, призначеними для зовсім інших ситуацій.

Сучасні зрадники-вошисти дуже люблять паразитувати на ідеях про права людини, свободу думки, слова. Така істота може запросто перейти на бік ворога-окупанта і вбивати своїх колишніх співвітчизників, але коли послухати таку істоту, то все дуже й дуже високо – це, виявляється, вона має повне право людини думати, що так і треба робити. Саме так і ніяк не інакше. Це її право так думати й усі навкруги зобов'язані поважати її право. Вона має право твердити, що це якраз її колишні співвітчизники – останні мерзотники, фашисти, нацисти й іще купа всього, а тому вона не зрадник, а виконує благородну місію.

Входити з такими вошистами в дискусії – абсолютно марна справа. Бо дискутувати просто ні з чим. Бо є тільки набір тріскучих фраз типу про права і свободи, абсолютна нездатність чути, але зате абсолютна боєготовність говорити-звинувачувати в замаху на святині.

Гірше воші, але поведінкою таки схоже. Тому й пропонується ввести у вжиток нове слово на корені "вош" – вошизм. Саме для позначення тих зрадників, які люблять паразитувати на високих і благородних ідеях. Слово коротке, звучне, добре асоціюється з рашизмом. Похідні – вошист, вошисти і т.д.

Приймайте, користуйтесь!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua