Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ганьба в НІЕЗ Переяслав триває   пане Міністре...

Ганьба в НІЕЗ "Переяслав" триває, пане Міністре...

Віктор Тригуб | 18.05.2014 06:49

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

На завершення хочу Вам, як одному із учасників Майдану сказати, у Міністерстві культури України стан справ далекий від того, за який ми стояли на Майдані. На це хоча б вказує акт перевірки НІЕЗ "Переяслав", яку ініціювали Ви.

Ганьба в НІЕЗ ''Переяслав'' триває, пане Міністре...
Пане Євгене, звертаюся до Вас як до чинного міністра культури України. Я не можу зрозуміти, яким чином Павло Довгошия, який на даний момент не є генеральним директором НІЕЗ "Переяслав", впродовж останніх декількох днів використовує працівників адміністрації у поїздках до Києва, у тому числі до міністерства.

Я розумію, що вони шукають шляхи продовження царювання Довгошиї. Окрім цього в місті він неодноразово був помічений на службовому транспорті. Ви розумієте, що ця людина "плює" на Вас та на все міністерство. Він вважає НІЕЗ "Переяслав" своєю вотчиною, яка дісталась йому назавжди.

Звертаю Вашу увагу на те, що особи, які активно підтримують зараз Довгошию (представники його адміністрації) – це ті ж люди, напроти прізвищ яких у відомостях зазначались величезні суми. Чомусь саме вони дуже хочуть відновити владу Довгошиї. Можливо сумніваються у своєму майбутньому, чи бояться, що після зміни керівництва може випливти назовні інформація про їхні дії.

Логічним вчинком з боку команди Довгошиї може бути представлення на конкурс ще однієї "своєї" кандидатури, що гарантуватиме їм посади та не буде проводити хоча б аудит фінансової діяльності. Подумайте над цим. У мене особисто така позиція оточення Довгошиї викликає відчуття дежавю про події, пов'язані з нашою минулою владою, яка на фоні жахливих вчинків, розповідала, що в країні все добре та намагалась любими шляхами утриматись на своїх кріслах. І взагалі, як на Вашу думку чи повинна бути генеральним директором людина, діяльність якої змушує прокуратуру відкривати кримінальні впровадження.

На завершення хочу Вам, як одному із учасників Майдану сказати, у Міністерстві культури України стан справ далекий від того, за який ми стояли на Майдані. На це хоча б вказує акт перевірки НІЕЗ "Переяслав", яку ініціювали Ви.

Більш позитивного акту напевно не могло б і бути. Нагадую, нами був пророблений аналіз попередніх перевірок 2010 та 2013 років (http://h.ua/story/402293/), де чітко прослідковується специфіка діяльності Довгошиї.

Дуже добре ситуацію демонструє акт 2013 року. Нам добре відомий реальний стан речей в заповіднику. Але результати перевірки 2014 року – це вже занадто, ніби написаний "з нової сторінки".

Ми обіцяли ознайомить громадськість України із всіма результатами перевірок, невдовзі це й зробимо. Хай люди самі зроблять всі висновки.

Олег Забужко

Від журналу "Музеї України":

Ми починаємо дивуватися позиції оновленого Мінкульту, особливо кадрів, які відповідають за музейну галузь. Схоже на саботаж. Особливо, враховуючи, де до того працювали ті люди. Майдан стояв не за них...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua