Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пізнання вічного життя

Ігор Бурдяк | 10.09.2013 08:56

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його.
(Євангелія від св. Івана 17,3)


Пізнання вічного життя
Хто бачить Бога, той бачить і Сина – так вчив нас Ісус. І: хто Бога має, той має життя. Який дивовижний дар! Хто увірував в Бога і довіряє Йому, той повинен йти до Нього.

Чи хочемо ми зустрітися з Ісусом Христом, щоб подякувати Йому за спасенну жертву?

Пропозиція:

Біблія вчить нас, що це можливо. Євангелія від св. Івана 6,54: "Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня". Отже: хто в Ісуса і Його криваву смерть на Хресті вірить, хто вірить, що Його святе безгрішне Тіло за нашу вину було вбите, хто цю подію "споживає", той в один прекрасний день побачить Ісуса таким, яким Він насправді є. Плоть і кров Христова дають життя справжнє – вічне і духовне, і тому можуть бути названі справжньою поживою. Прославляємо Господа!
"Таємна вечеря" – відома фреска Леонардо да Вінчі, стінопис якої створено в період 1495-1497 років у монастирі домініканців Санта-Марія-делла-Грація в Мілані.

Під час цієї події (остання трапеза Ісуса Христа з його учнями, що відбулась у Великий четвер перед самим Розп'яттям) Сам Ісус Христос відправив першу євхаристійну літургію і запричащав апостолів. (Євангелія від Луки, розділ 22)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua