Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вірність Богу

Ігор Бурдяк | 8.09.2013 19:14

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

І станеться, якщо справді ви будете слухати Моїх заповідей, що Я вам сьогодні наказую, любити Господа, Бога вашого, і служити Йому всім вашим серцем і всією вашою душею, то Я дам вам дощ вашого Краю своєчасно, дощ ранній і дощ пізній, і збереш ти своє збіжжя, і свій сік виноградний, і оливу свою.
(Старий заповіт – Повторення закону 11:13+14)


Вірність Богу
Хто кориться Мені, того Я поблагословлю, Моїм миром наповню його серце, день за днем буду піклуватися про нього, у разі потреби підтримаю його, покажу йому Мою вірність. Я Господь – творю все нове!

-------------

Чи справді Бог має право на нашу беззаперечну відданість Йому?

Пропозиція:

Наш Бог святий! Він створив нас і добре нас знає. Після гріхопадіння наших прародичів в Едемському саді людство стало відділене від Бога із-за неслухняності, непокори перших людей. Якщо ми не служимо Богу з усього серця, то зневажаємо Його. Інші боги спокушують нас, відводять від Бога, збивають із вказаного Ним шляху. Ісус Христос, Син Божий, добровільно пішов на хресну смерть за нас, пропащих людей, щоб нас з Богом примирити. Кожен, хто вірує в Ісуса Христа і відвертається від гріха, щоб чинити Божу волю, стає дитиною Божою. Відтоді може впевненно молитися до Бога і називати Його "Дорогий Отець Небесний". Чи ж це не дивовижна удача, талан, щаслива доля?
На картині зображені три юнаки Седрах, Мисах та Авденаго. Вавилонський цар Навуходоносор розгнівався на них через те, що вони відмовилися віддати шану поганському богу. Він наказав зв"язати їх і кинути в палаючу піч.

Проте вогонь не спричинив їм ніякої шкоди: "І ходили вони серед полум'я, хваливши Бога й благословивши Господа" (Книга пророка Даниїла 3:24)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua