Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Валаам благословляє Ізраїль (Народ Божий)

Ігор Бурдяк | 7.09.2013 11:00

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

І побачив Валаам, що Господеві вгодно поблагословити Ізраїля, і не пішов, як кожного разу, на ворожбу, і звернув лице своє до пустині.
(Книга старого заповіту – Числа 24:1)


Валаам благословляє Ізраїль (Народ Божий)
Валаам остаточно переконався, що він може тільки благословляти народ Божий, а тому вже не віддаляється від жертовника для вгамування свого душевного хвилювання.

Благословення Боже незбагненне, велике і багате, доступне всім. Славте Господа, похвали Йому уділяйте: Отче, немає нікого, як Ти! Лише Ти можеш благословити нас, і це до вподоби Тобі! За цей щедрий дощ благодаті возносимо до Неба молитви Тобі!

---------

Чи переконані ми, що ті християни, які щедро Богом благословенні, випромінюють невідомий цьому світу внутрішній мир?

Пропозиція:

Людина, яка своє життя Господу Ісусу доручає, і у вірі для Нього живе, наповнюється Духом Святим. Така людина є "носієм благословіння". Інші довкола неї постійно помічають і відчувають, що Бог такого християнина провадить. Чим далі, тим більше характерні риси, ознаки Ісуса (любов, смиренність, лагідність, стриманість, терпіння) впливають на цих людей, і тим вони запрошують нас до життя з Богом.
На іллюстрації зображена пригода, яка сталася з "чоловіком Божим" Валаамом. Вона описана в розділі 22 книги Чисел і надихає багатьох митців.

Моавський цар Балак покликав Валаама, щоб він прокляв ворожий моавитянам народ ізраїльський. Валаам не хотів йти, бо Бог заборонив йому ізраїльтян проклинати. Та коли прийшли моавські князі, Бог сказав Валааму: "Якщо ці люди прийшли покликати тебе, устань, іди з ними. Але тільки те, що Я промовлятиму до тебе, те ти зробиш" (вірш 20).

По дорозі й сталася ця пригода (Божественне застереження Валаама не забувати неодмінної умови його подорожі) – ослиця заговорила.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua