Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Звільнили Гендиректора Нацзаповідника у Лаврі... Тепер Міністр?

Звільнили Гендиректора Нацзаповідника у Лаврі... Тепер Міністр?

Віктор Тригуб | 10.08.2012 14:54

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Тепер виникає чимало питань до організатора цього підлого шоу, пана Кулиняка. Чи розуміє він, що після такого аморального дійства, у нього немає ніякого морального права залишатися у керівному кріслі. Чи вистачить у людини совісті і мужності, аби піти достойно – самостійно? Чоловік ретельно підкреслює релігійність і духовність. У відставку!

Звільнили Гендиректора Нацзаповідника у Лаврі... Тепер Міністр?
Щойно стало відомо, що 9 серпня 2012 року звільнена Гендиректор Нацзаповідника у Лаврі В.Ліснича. Ймовірно, наказ підписав перший заступник Міністра культури Ю.Богуцький, який перед тим виніс легендарній блондинці другу догану. Громадськість і журналісти давно відслідковують діяльність Віки на ниві культури, де не пропрацювавши і дня, та дивом опинилася аж у кріслі заступника міністра! І почала творити дурницю за дурницею. Врешті, наштовхнувшись на конкретний опір серйозних людей після спроби рейдерського захоплення приміщення Музею прикордонників, та інших подвигів, білявку усунули з посади, зробивши радником. Дуже дивний скрипаль, який теж незрозуміло за що очолив Мінкульт, включив Вікусю в кадровий резерв, призначивши керувати Національним заповідником світового рівня у Лаврі. Почалися скандали. Незаконні звільнення. Корупція. Вершиною досягнень прикольної блондинки стало призначення сумнівної особи, колишньої стриптизерки, на посаду заступника директора. Дві таких різних дамочки відразу розсварилися. Перед звільненням, екс-модель зробила публічну заяву про дачу Гендиректору хабаря у 50 тисяч доларів для передачі міністру. Взагалі базарні перебранки та нездоровий клімат у колективі заповідника такого рівня неприпустимі! Але, подібні поняття недоступні тим малоосвіченим, невихованим керівним персонажам. Лавра перетворилася на пугало для бульварної преси і пліток світських хронік. Хоча, складається враження, що прикольній блондинці цього якраз і не вистачало... До чого тут ЛАВРА? Після серії критичних публікацій, Вікуся не придумала нічого кращого, як самостійно поговорити з журналісткою Української правди. Це треба читати! Справжній епохальний шедевр, деякими подробицями якого мабуть зацікавиться прокуратура... Як істота такого примітивного рівня могла обіймати ТАКІ посади в КУЛЬТУРІ, керувати ТАКИМ музеєм?! Ганьба небувала! Скандал досяг найвищих коридорів. Зроблені правильні висновки. Можна святкувати маленьку перемогу. Тепер виникає чимало питань до організатора цього підлого шоу, пана Кулиняка. Чи розуміє він, що після такого аморального дійства, у нього немає ніякого морального права залишатися у керівному кріслі. Чи вистачить у людини совісті і мужності, аби піти достойно – самостійно? Чоловік ретельно підкреслює власну релігійність і духовність. Допущено такі помилки, нароблено скільки шкоди – залишається лише каяття і заява про добровільну відставку. Чекаємо... Терпіли довго. Попереджали часто... Прийшов час розплати! І про буденність. Хто очолить Нацзаповідник?
Нині говорять про щойно незаконно звільненого заступника директора, який за чутками є якимось родичем міністра. Фігурують якісь радники, заступники міністра... По суті випадкові люди, знову без музейного досвіду, навиків керівництва таким складним колективом і територією. Дуже може бути, зупиняться на компромісній фігурі супер-профі, який багато років очолював заповідник – С.П.Кролевець. У цій ситуації це чи не єдиний прийнятний для всіх варіант. Нагадаємо, Сергія Павловича було нахабно звільнено в останні дні діяльності уряду Ю.Тимошенко. Чому б знову не задіяти такого досвідченого кадра? Його активно лобіює і церква, чий вплив не варто недооцінювати при цій владі... Є передчуття нової потужної інтриги. Хотілося б, аби призначення відбулося гласно, зрозуміло, демократично. Оголосіть конкурс. Прислухайтеся до порад громадськості, колективу, преси... Лавра трохи відрізняється від гастроному. Це навіть не дорогий ресторан... Можливо, поки що чинний Міністр культур-мультур, який поруч з пральнею, зрозуміє це хоча б перед відставкою? Хоча, випадок важкий. Майже клінічний... Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua