Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Прикольна блондинка з Лаври перейшла до репресій!

Прикольна блондинка з Лаври перейшла до репресій!

Віктор Тригуб | 20.07.2012 02:22

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Преса вже писала про чисельні ганебні недолугості здійснені новим керманичем і її "командою". Керівництво Мінкульту демонстративно не помічає кричущого непрофесіоналізму, що вже межує із злочинною недбалістю, адміністрації символічного закладу. Дякуючи міністру, слово "менеджери", яким він обізвав призначених ним нових директорів найбільших музеї

Прикольна блондинка з Лаври перейшла до репресій!
У Нацзаповіднику в Лаврі новий скандал. Лікар-кардіолог, що якимось дивом опинилася у кріслі заступника міністра культури, наробивши дурниць, була звільнена і чудесно призначена гендиректором Лаври. Але, і тут не маючи ніякого досвіду роботи в культурі, управлінських навичок, будучи малоосвіченою, зуміла швидко налаштувати проти себе музейний колектив.

Преса вже писала про чисельні ганебні недолугості здійснені новим керманичем і її "командою". Керівництво Мінкульту демонстративно не помічає кричущого непрофесіоналізму, що вже межує із злочинною недбалістю, адміністрації символічного закладу. Дякуючи міністру, слово "менеджери", яким він обізвав призначених ним нових директорів найбільших музеїв, перетворилося на лайку.

В результаті, колектив Лаври збунтувався, зібравши збори та направивши до Мінкульту протест.

Шнурки міністерства, разом із заплейбоєною командою адміністрації заповідника, перелякавшись, знову почали творити відверті дурниці, у вже традиційному для них стилі. На інше, як здається, вони просто не здатні. Розпочали безграмотні репресії проти лідерів протесту трудового колективу. У "демократичних" ритмах 1937 року. Просто брутально звільняють незгодних.

Їх не хвилює ні позиція колективу, ні обурення громадськості, ні те, що незаконно звільненні легко поновляться через суд, компенсувавши з бюджету значні суми.

Та що говорити, ось листи...

Міністру культури України Кулиняку М.А.

Шановний Михайле Андрійовичу!До Вас звертається колектив Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за захистом від свавілля нової команди генерального директора – Лісничої Вікторії Миколаївни.

Починаючи з 23 січня 2012 року, Генеральний директор зі "своєю командою", яка працює в Заповіднику по місяцю або два тижні, займалися питанням реструктуризації Заповідника та здійснювали моральний тиск на працівників.

Колективу Заповідника обіцяли, що всі зміни, які відбудуться в структурі Заповідника, будуть на краще, що ніяких звільнень та погіршень умов праці не буде. Працівники Заповідника вірили цим обіцянкам, вірили, що Генеральний директор цінить перш за все в людях професійність, досвід роботи та бажання працювати.

Натомість структура, на основі якої був розроблений штатний розпис Заповідника, що був затверджений 15 червня 2012 року та вступив в силу з 01.06.2012 року, передбачає зведення нанівець наукової діяльності Заповідника та суттєве погіршення істотних умов праці працівників.

Зокрема, у новій Структурі відсутній основний напрямок діяльності – науковий, він розкиданий по всім службам. Так, існує фінансово-економічна частина, науково-технічна, екскурсійно-наукова, служба науково-методичного забезпечення міжнародного співробітництва, адміністративно-господарська служба, служба музейного сервісу, є і науково-дослідна частина вивчення та збереження фондів, але відсутня як така наукова частина, відділи якої і здійснюють практично всю науково-дослідну, науково-освітню, науково-експозиційну, науково-видавничу, науково-бібліотечну та архівну роботу, що прописана у Статуті Заповідника. Відділи, які займаються цією роботою, прописані в екскурсійно-науковій частині. В новій структурі зовсім відсутній науково-дослідний відділ мультимедіа та комунікацій, співробітники якого одними з перших в Україні розробили музейний сайт і за свої розробки отримали диплом Другого Всеукраїнського музейного фестивалю в номінації "Музейні комп'ютерні мультимедійні програми".

Окрім того, не відомо з якої причини, посади майже всіх заступників відділів зникли. Деякі відділи були реорганізовані в сектори. Всі ці зміни призвели до суттєвих понижень заробітної плати. Також зменшений коефіцієнт заробітної плати, проте не для всіх працівників – для деяких він підвищений.

Попередження працівників зі зміною істотних умов праці відбуваються зі значними порушеннями чинного законодавства, в тому числі немає погодження профкому. На звернення працівників надати копії документів, на які йде посилання у попередженні, дирекція відмовляє.

У керівника Заповідника на всі питання колективу стосовно нового штатного розпису та змін, які він спричинив, одна відповідь, що це – позиція Міністерства культури України. Що вперше структуру та штатний розпис для Заповідника розробило Міністерство без втручання Генерального директора – Лісничої Вікторії Миколаївни.

Також хочемо зауважити, що новопризначені керівники структурних підрозділів Заповідника були звільнені з попередніх місць роботи за відповідні порушення.

На протязі багатьох років працівники постійно отримували премії та матеріальну допомогу на оздоровлення, проте, з призначенням нового генерального директора, премії та допомога вже з лютого 2012 року не надавалася у зв'язку з відсутністю коштів. Хоча окремим працівникам постійно виплачувалися надбавки та премії. Зокрема, у липні 2012 року виділено 256 тис. 770 грн. 70 коп. на премії 36 працівників (з них переважна більшість – призначені на посади в останні три місяці).

На співробітників, які незадоволені ситуацією, що панує в нашій установі, почався моральний тиск та гоніння. Ні про яку свободу слова немає і мови.

З огляду на вище викладене, шановний Михайло Андрійовичу, просимо вашого особистого втручання у ситуацію, яка склалася у Заповіднику. У разі, якщо ситуація не зміниться на краще, колектив Заповідника буде вимушений звернутися за підтримкою до засобів масової інформації.

Сподіваємося на порозуміння та допомогу.

Додаток:______арк.

З повагою

Колектив Національного Києво-Печерського

історико-культурного заповідника:

підписи

Лист направлено до ЗМІ

Письмо журналистам

ЗДРАВСТВУЙТЕ!

Это письмо подписали 59 работников Заповедника. Я была инициатором этого письма моя подпись стояла первой, после чего Лиснычая начала мне угрожать что уволит. Прошло два дня после этих угроз и она на своем совещание 16.07.2012 года дала команду меня любым способом уволить. 17.07.2012 мне вынесли первый выговор за неисполнение трудовых обязательств, 18.07.2012 вынесли второй выговор за отсутствие на рабочем месте с 10 до 11 (хотя я была на месте) и в тот же день меня уволили с приказом я еще не ознакомилась.

Я работаю в Заповеднике с 2002 года, пришла сразу же после окончания Университета, начинала с должности юриста, потом была начальником юридического отдела, в 2010 когда назначили Громову М.Э генеральным директором была переведена на должность заместителя начальника. За все время моей роботы у меня не при Кролевце С.П. не при Громовой М.Э претензий к моей роботе не было.

Так же хочу отметить что я мать двух несовершеннолетних детей 12 и 6 лет, с мужем нахожусь в разводе и приравниваюсь к матери одиночки, которую можно уволить только при полной ликвидаций предприятия, но на это тоже закрыли глаза. Когда я обратилась за помощью к председателю профсоюзного комитета Ждановой Д.А., она сказала что помогать мне не будет, и что так мне и надо, после чего еще и написала докладную на имя генерального директора, что я нагло влетела в ее кабинет громко кричала и оскорбляла ее. (полная ложь). Мои дальнейшие действия подавать в суд и добиваться правды.

Надеюсь на Вашу помощь.

Экс-сотрудник Ирэна Потапенко

На жаль, довкола дивного призначення гендиректора Нацзаповідника у Лаврі і її чисельних художеств, розпочинається новий скандал, який, як вже зрозумів Міністр, буде широко висвітлено у пресі, дійде до трибуни Верховної Ради та до керівників держави.

Вихід дуже простий – звільнити некомпетентного, скомпроментованого керівника, замінивши її на когось більш адекватного і досвідченого. Чи таких у Мінкульті вже не лишилося?

І це тривожить...

Відділ справедливості журналу "Музеї України"

Духовний символ – ЛавраКерівники духовного символу православних християн світу


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua