Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Закон   мова   бездумність

Поздоровляю сіськоязичних!

Стрілець | 5.07.2012 20:49

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
5

Їхали ви, їхали...
І таки приїхали!


Це не те, що ви подумали. Хоч тут у заголовку начебто про "сіськи", та це тільки оптична ілюзія, насправді тут невинне скорочення слова "російськоязичних". Оскільки слово те якесь важке для вимови.

Ну а поздоровляю я їх УСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ із тим, що це ж саме їм регіонали так старанно догоджали-догоджали і накінець догодили – прийняли таки закон про особливий статус їхнього язика!

І не треба тут ля-ля, що ви тут не всі такі, що ви великі патріоти України, що дехто з вас навіть називає себе "русскагаварящімі украінскімі націаналістамі"...

Бо які ви нафіг патріоти, якщо КОЖЕН із вас щоденно вкладав і вклав свій хоч і малий-посильний, а таки вклад у торжество ідей кремлівських ляльководів та їхніх хохляцько-малоросійських ляльок! У торжество простесенької ідеї, що для збереження як мінімум впливу Москви, а краще і нового, вже остаточного поглинення тої України, обов'язково потрібне витіснення української мови російським язиком!

І вони методично витісняли при царях, при СССР, витісняють і тепер. А ви, сіськоязичні, їм посильно, але старанно допомагаєте!

Бо не будь ви, колись українці, тепер уперто сіськоязичними, залишись у сіськоязичії тільки частина реально росіян, яких насправді мало – думаєте регіонали затівали би ці закони? Та нізащо! Навіть Москва їх не додавила би на це!

І не має жодного значення, що ви тут пишете у блогах чи ще де! Нафіга регіоналам ті ваші блоги, для них це все "козні свідамітав", а вони просто скрізь і всюди – на вулицях і не на вулицях чують, як ви дружно "разгаваріваєтє" і роблять висновки, що за ними більшість! І все.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua