Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В Кіровограді розпочне роботу літературний клуб


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

У рамках проекту "Культурний центр Ексампей", який нещодавно було презентовано в Кіровограді, 25 квітня 2012 року розпочне свою роботу літературний клуб.

У рамках проекту "Культурний центр Ексампей", який нещодавно було презентовано в Кіровограді, 25 квітня 2012 року розпочне свою роботу літературний клуб. На засіданнях можна буде познайомитись з новинками української та світової літератури, а також класичними творами, які мало відомі кіровоградському читачу. Час-від-часу засідання відвідуватимуть відомі письменники, які проводитимуть майстер-класи і читання для наших учасників.

"Цей проект покликаний відродити інтерес до читання у кіровоградців. Адже ми плануємо не просто читати книги, а ще й обговорювати їх, ділитися враженнями, шукати підтексти, порівнювати. Ми плануємо визначити список найактуальнішої та найцікавішої літератури, в його створені нам допоможуть члени клубу. На наші засідання ми плануємо запрошувати відомих авторів, які презентуватимуть свої твори, навчатимуть учасників клубу, бути "професійними" читачами. Одним з перших нас має відвідати Максим Кідрук, який став обличчям проекту "Культурний центр Ексампей" і тепер часто відвідуватиме наше місто, а також рекламуватиме Кіровоград і наш проект в інших областях. Також Максим погодився допомогти з запрошенням інших відомих і авторитетних письменників. І ми можемо впевнено заявити, що літературний клуб буде цікавим і неординарним заходом, який нікого не залишить байдужим" – прокоментував відкриття клубу координатор проекту "Культурний центр Ексампей" Дмитро Сінченко.

Засідання клубу відбуватимуться щосереди о 18.00, за адресою вул.Чорновола 2В.

Запрошуємо всіх взяти участь у першому засіданні літературного клубу, яке відбудеться 25 квітня 2012 року (середа).

У разі виникнення питань звертатись за телефоном (099) 441-74-95 – Олена


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua