Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/culture/4f65a18991d28/

Відкритий лист

Дмитро Володимирович Сінченко | 18.03.2012 10:49

Як стало відомо, у понеділок, 19 березня 2012 року, має відбутись позачергове засідання Кіровоградської топонімічної комісії. Дивує терміновість та спонтанність цього рішення

Як стало відомо, у понеділок, 19 березня 2012 року, має відбутись позачергове засідання Кіровоградської топонімічної комісії. Дивує терміновість та спонтанність цього рішення, оскільки на нашу думку питання перейменування не є нагальним і не відповідає викликам сьогодення.

Кіровоградська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" виступає проти необдуманого перейменування Кіровограду на Єлисаветград. Оскільки, на нашу думку, така зміна нічого не принесе місту. Адже, фактично, це заміна "шила на мило", тому що ми змінимо одного ката української державності на іншого. Звичайно, можна прикриватись тим, що назва Єлисаветград не має жодного стосунку до цариці Єлизавети, але повірити в це можуть лише ті, хто ніколи не вчив історії.

Також, доводимо до вашого відома, що Єлисаветград не є первинною назвою нашого міста. Бо достеменно відомо, що за кілька років до побудови фортеці ми вже мали Магдебурзьке Право, тобто місто в нас уже було, але завдяки старанням царських чиновників, архіви зі згадками про це дивним чином згоріли в пожежі.

Ми будемо відстоювати думку, що це питання не можна розглядати без громадських обговорень. В яких мають брати участь краєзнавці, історики і всі небайдужі до цього питання. І лише після вивчення всіх думок, можна буде говорити про перейменування.

А всі розмови, що ведуться зараз, це лише спосіб заробити собі дивіденди перед виборами, а також спроба відволікти мешканців міста від маси проблем, які є в нашому житті. Владі міста і області треба думати не про те, як догодити комусь, назвавши місто на честь іноземної цариці, а про те, як покращити життя людей, підвищити інвестиційну привабливість області, знизити безробіття та смертність.

Допоки не будуть вирішені ці проблеми, можновладцям потрібно забути про всілякі безглузді ідеї з перейменування міста.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua