Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Постанова про заснування літературної премії імені С.В.Руднєва

donn | 4.07.2011 14:49

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
5

Постанова бюро Сумського обкому Комуністичної партії України

Про заснування літературної премії імені С.В.Руднєва Сумського обкому Компар


Постанова про заснування літературної премії імені С.В.Руднєва
Постанова

бюро Сумського обкому Комуністичної партії України


м. Суми 30 червня 2011 року

Про заснування літературної премії імені С.В.Руднєва Сумського обкому Компартії України

З метою увічнення подвигу наших земляків – безсмертних героїв Великої Вітчизняної війни, учасників партизанського руху та партійно-комсомольського підпілля, рішучої відсічі спробам фальсифікувати та паплюжити сторінки історії всенародної боротьби проти гітлерівського фашизму

бюро обкому Комуністичної партії України постановляє

1. Прийняти пропозицію секретаря обкому Компартії України Сіряченка В.В. про заснування літературної премії імені С.В.Руднєва Сумського обкому Компартії України.

2. Затвердити положення про літературну премію імені С.В.Руднєва.

З. Міськкомам, райкомам, первинним партійним організаціям Компартії України активізувати роботу по залученню до участі в конкурсі на здобуття літературної премії імені С.В.Руднєва творчі колективи, письменників, журналістів, істориків та краєзнавців прогресивно-патріотичної орієнтації, посилити наступальність у боротьбі за утвердження правди про Велику Вітчизняну війну, пропаганди вкладу Сумщини у Велику Перемогу, проти будь-яких проявів націонал-фашизму.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря обкому Компартії України тов. Сіряченка В.В.

Перший секретар

Сумського обкому

Компартії України В.А. Даниленко

ПОЛОЖЕННЯ

про літературну премію імені С.В.Руднєва

Сумського обкому Компартії України

Літературна премія названа на честь уславленого партизанського воєначальника, одного із засновників партизанського руху на Сумщині в роки Великої Вітчизняної війни, уродженця села Руднєво Путивльського району, Героя Радянського Союзу, генерал-майора Семена Васильовича Руднєва. Нею відзначатимуться наукові, історично-краєзнавчі та літературно-публіцистичні друковані праці про ратні подвиги наших земляків на фронтах і в тилу ворогів, у партійно-комсомольському підпіллі в 1941 – 1945 роках, в яких утверджується велич і героїзм творців Великої Перемоги, її незгасне значення для нинішнього і прийдешніх поколінь.

На конкурс приймаються публікації в періодичних засобах масової інформації або серії публікацій, книги, монографії, оприлюднені історично-краєзнавчі дослідження, які з позицій радянської історичної правди сприяють вихованню всіх категорій населення. На прикладах мужності і героїзму захисників та визволителів рідного краю від фашистського рабства, формуванню непримиренного ставлення до спроб насаджувати в суспільстві ідеологію і практику неофашизму відкрити для молоді нові сторінки радянської історії.

Правом висунення претендентів на присудження їм літературної премії імені С.В.Руднєва наділяються міські та районні комітети Компартії України. Щороку, не пізніше, як до 2 вересня – чергової річниці визволення обласного центру від німецько-фашистських окупантів, вони надсилають свої подання до обласного комітету Компартії України. До подання додаються друковані праці учасників конкурсу. Матеріали, подані з порушенням цього терміну та встановленого порядку, не розглядаються.

Підсумки конкурсу на здобуття літературної премії підбиваються і оприлюднюються в засобах масової інформації до Дня партизанської слави – 22 вересня кожного поточного року.

Переможцю конкурсу, що здобув премію, вручається Почесний Диплом та грошова винагорода в розмірі 1000 гривень.

Встановити дві заохочувальні премії 500 гривень для учасників конкурсу, які виявлять найбільшу ініціативу і творчий пошук в дослідженні маловідомих чи незаслужено забутих подій часів Великої Вітчизняної війни та партизансько-підпільного руху на території Сумщини.

Присудження премії у 2011 році буде присвячено 70-річчю партизанського руху в Україні.

Ідеологічний відділ

обкому партії


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua