Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чи можна через страждання прийти до Бога?

Ігор Бурдяк | 16.05.2011 13:16

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Одного разу чоловік, цілком від гніву втративши розум несподівано замордував свою дружину. Коли він отямився, йому вдалося затаїти (приховати) злочин, але сумління мучило його безперервно і немилосердно, докори совісті гнали в жахливу безодню.

Він пробував знайти утіху і допомогу в одного равина: "Допоможіть мені, я вбив людину". Той злякано відхиляється від чоловіка і гостро наїжджає на нього: "Тяжкий твій гріх і він вимагає помсти і відплати. Я не можу тобі допомогти, бо закон вимагає: око за око, зуб за зуб". Розчарований і в розпачі пішов чоловік геть. Біда погнала його до прославленого гуру, посвяченого в езотеричне життя: "Великий майстер, допоможіть мені, мене мучить гріх вбивства!" Великий гуру неохоче перервав свою медитацію і сказав єлейно мудрі слова: "Мій сину, кожне життя є марнота. Немає ні добра ні зла. Не турбуйся марнотою і не турбуйся своїми вчинками, бо вони теж є марнотою. Медитуй і пізнавай себе". І тут не знайшов чоловік утіхи. І йде він нарешті до Святої Сповіді. Охоплений занепокоєнням заходить чоловік до сповідальниці і клякає на коліна. Знесилений від страху, він заледве пробурмотів: "Будь ласка, допоможіть мені, я убив людину". Якусь мить за гратами у сповідальниці стало дуже тихо. Пізніше було чутно, як священик схвильовано ковтнув.

- Тоді його м'який, добрий голос пролунав із-за грат: "Скільки разів це було, сину мій?"

Почалася сповідь.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua