Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"HighWay" випускає новий кліп. Уперше за три роки...


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Гурт "HighWay" нарешті вийшов із "підпілля": після тривалої творчої паузи хлопці презентували нову пісню – "Звалюю". На неї вони також зняли кліп, який презентують уже зовсім скоро. Про що пісня "Звалюю" і кліп на неї? Як відбувалися зйомки? І, між іншим, із якої причини хлопці так довго не тішили своїх шанувальників гучними новинками?

''HighWay'' випускає новий кліп. Уперше за три роки...
Хлопці, вже тривалий час "HighWay" перебуває у затишші: останній кліп гурту було випущено 2008-го року. Минає аж три роки – і нарешті з'являється новий кліп. Із чим пов'язаний такий тривалий період "простою"?Сергій: Це питання нам неодноразово ставили люди і ми його, чесно кажучи, уникаємо, але якщо бути відвертими, то просто не було часу на музику, тому що подорослішали, відповідно стало більше проблем та відповідальності, потрібно заробляти гроші, щоб якось реалізовуватись і тому музика завжди відкладалась на потім. Ось так і довідкладались, що минуло аж три роки.

Міша: Але зараз знову взялись за улюблену справу і готуємо багато новинок для наших слухачів. Плануємо випускати не один – два треки на рік, як це було останнім часом, а завжди залишатись на плаву і дивувати людей новими піснями та відео роботами, яких ми, кажучи по секрету, запланували чимало.

Як народжувалася ідея кліпу на пісню "Звалюю"?

Стас: Не повіриш, але в режимі потоку свідомості сиділи всі троє і на ходу придумували, імпровізуючи і регочучи з кожного епізоду сценарію. А коли все написали, то ще більше розреготались, бо подумали – як би це все зняти тепер? Тому, чесно кажучи, багато моментів зі сценарію не ввійшли в кліп через неможливість їхньої зйомки.

Хто був режисером кліпу?

Міша: Режисером кліпу виступив Андрій Приймаченко з Києва. Це вже наша третя по рахунку спільна робота.

Скільки тривали зйомки?

Сергій: Зйомки тривали більше тижня, забирали багато часу та сил, залишаючи на сон буквально декілька годин на добу. Але ці всі недоліки компенсувалися постійним позитивним настроєм на знімальному майданчику і під час зйомок, і в перервах. Адже стільки хороших миттєвостей було, що, думаємо, запам'ятається на довго.

Над якими епізодами довелося працювати найдовше?

Стас: Як на диво, то найдовше знімали сцену в офісі. Стільки всього назнімали, що думаємо, лише відсотків 20%, а то і менше, увійшло у фінальний варіант кліпу. Також доволі довго відбувались зйомки у арт-кафе, де ми працювали над сценою нашого концерту і фінальною появою головного героя. Розкажіть докладніше про сам процес підготовки кліпу.

Чи були якісь труднощі, перепони в роботі?

Міша: Труднощів насправді було мільйон. Починаючи від організаційних питань, наприклад, оренди техніки чи підготовки локації, інвентарів тощо, закінчуючи підбором самих акторів та відмовами від своїх ролей деякими з них в останній момент.

Сергій: Також великою перепоною була мінусова температура надворі, адже багато зйомок відбувались просто неба і без верхнього одягу, а подекуди майже без нього. А кожну сцену ж доводиться знімати по декілька дублів та ще й з різних ракурсів.

Що особливо запам'яталося?

Стас: Мені найбільше запам'ятався момент зі зйомок у лікарні. Ми домовились про досить таки "мажорну" палату, де зроблений дорогий сучасний ремонт, де навіть ліжка на пультах, не говорячи вже про телевізор, душ, туалет і камеру відео нагляду за хворим. І от, після не першої години зйомок, хтось із присутніх випадково проходився біля кабінету, де зібрались всі лікарі відділу і спостерігали по телевізору, що відбувається в палаті, де знімається кліп (ми ж то не знали, що камера нагляду працює). Ну, думаю, ти здогадався, що лікарі просто плакали зі сміху. Крізь сміх були чутні різні вигуки, мовляв, це треба залити на YouTube, давно так не сміялися, це просто жесть тощо. Після цього довелось бахілою закрити камеру. Із сусідньої кімнати зразу пролунав розчарований стогін "ЕЕЕЕЕЕЕЕЙ?" І всі лікарі після того розійшлись по домах: як виявилось, їхній робочий день закінчився вже давно, але їм настільки було цікаво спостерігати за нашим головним героєм, що вони залишились на таке собі кіно.

Міша: Ми теж зі сміху плакали від всіх подій! Думаю, ці моменти нам запам'ятаються назавжди. Розповідати не будемо, щоб не розкривати всі карти до прем'єри.

Що не вийшло так, як хотілося б?

Сергій: Оскільки ми все робили за власний кошт, то не вийшло, мабуть, те, що не вдалось організувати зйомки так, як це планувалось і так, як цього вимагав придуманий нами сценарій. Адже потрібно було взяти в оренду багато дорогого для нас обладнання, наприклад, операторський кран, стабілізатори для камер, професійніше освітлення і т.д. І тому деякі сцени вийшли не такими "крутими", як ми собі уявляли, коли писали цей сценарій. Але, як кажуть, вчимось на власних помилках і надалі будемо знати, що потрібно писати сценарій, виходячи з фінансових можливостей.

Хотілося би почути від вас, про що ж кліп на пісню "Звалюю". Бо кожен глядач може трактувати його смисл на власний лад...

Стас: Ідея кліпу така, що головний герой – приречений невдаха, який погруз у власних проблемах і тікає від них, тож його неприємності дедалі збільшуються. Він марить кращим життям, уявляючи себе безтурботним і жаданим "мачо", який перебуває завжди в центрі уваги, але виявляється замало просто хотіти, адже треба діяти. І мораль кліпу полягає в тому, що не потрібно відкладати свої незакінчені справи на завтра, тому що може бути вже запізно їх вирішувати.

У скільки грошей обійшовся кліп на "Звалюю"?

Сергій: Це комерційна таємниця, але скажемо відверто, що для нас це досить велика сума.

А грішми "скинулися", так?

Міша: Так, гроші давали з власної кишені, адже все наразі робимо власними силами.

Де набрали акторів?

Міша: Ми організовували спеціальні кастинґи, де відбирали наших акторів, розказуючи їм сценарій, їхню роль в ньому тощо. А дехто просто є нашими друзями, знайомими, родичами, які були не проти залучитись до зйомок та підходили по параметрах, які вимагав сценарій та режисер.

Чого на головну роль було затверджено саме цього хлопця? До речі, як там його звати...

Стас: Головну роль у цьому відео зіграв музикант, колишній танцюрист та просто наш друг – Сергій Бакай. В народі його більше знають під прізвиськом "БАКАЙ СУПЕРСТАР". Це дуже неординарна та багатогранна особистість у хорошому значенні цього слова. Навряд чи ми б знайшли когось, хто міг хоча б на рівні з Бакаєм зіграти цю роль, за що ми йому дуже вдячні.

Коли ви записали саму пісню "Звалюю"- просто перед початком роботи над кліпом чи задовго до цього?

Сергій: Пісня "Звалюю" була в розробці вже десь більше року до зйомок самого кліпу, але ніяк не могли завершити її до кінця. Саме ідея відзняти на неї музичне відео прискорила весь цей процес.

Між іншим, "Звалюю" суттєво відрізняється від багатьох ваших попередніх речей. Що це – ознаки "дорослішання" колективу, зміна музичних уподобань чи така собі "біла ґава", покликана урізноманітнити репертуар гурту "HighWay"?

Міша: Час іде і ми не залишаємось на місці тому, пісня і справді відрізняється від нашого попереднього репертуару, але ми вважаємо, що це тільки на краще. Ми не намагаємось працювати в якомусь одному визначеному для нас стилі і цим заганяти себе в певні рамки.

Стас: Вважаємо, що музика завжди повинна піддаватись експериментам, адже це все ж таки творчість і, на наш погляд, вона не має обмежуватись певними шаблонами та стереотипами. Наприклад, наступна наша пісня кардинально буде відрізнятись від "Звалюю". На неї теж планується зйомка відеокліпу.

Повернімося до кліпу. Які у вас плани щодо нього? Коли глядач, приміром, зможе побачити його на екрані телевізора?

Сергій: Планів, як завжди, багато, але наскільки вони реалізуються – вже не зовсім від нас залежить. Будемо пробувати пропхати кліп та пісню максимально всюди, куди можливо. Звісно, пріоритети ставимо на центральні телеканали та радіостанції, але, зважаючи на те, що коштів на ротації немає, а зв'язків не так багато, залишається сподіватися на власне везіння.

І, наостанок, які ви маєте творчі задуми і плани на найближче майбутнє?

Міша: Як згадували раніше, основною метою є завжди залишатись на плаву та обов'язково намагатись робити якомога більше матеріалу, приємно дивуючи своїх слухачів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua