Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Коментарі
Никита   | 21.03.2011 16:22
це з Інтернету скачана стаття
А не маєш посилання на цей журнал (N32 журналу) чи на цю статтю?
ЗаХар   | 21.03.2011 16:38
На журнал, на жаль, ні, а на статтю
http://storage1.censor.net.ua/images/a/f/5/c/af5c3a138eda51f6ccb07772db4f9cf7/550x756.jpg
Улас Золотоноша   | 21.03.2011 17:01
http://journalforkids.org/
Улас Золотоноша   | 21.03.2011 17:03
Никита:
будь ласка, передивіться мій переклад віршика у вашій статті...:)
  | 21.03.2011 17:12
ЗаХар:
Дякую за вітання, пане ЗаХар і принагідно повідомлю Вам і решті патріЙотів, що навідміну від вас всіх я там зреагував, а от ви всі ні. То дозвольте і Вас особисто привітати також.
А тепер по суті статтей.
Знаєте, ми ніколи не будемо мати не тільки галицьких, а взагалі Українських значих політичних фігур. доки будемо самі їх дружненько обс*рати! А кому будуть цікавими такі обгаджені власним народом політики?От Путін з Мєдвєдєвим будуть великими чи принаймні значущими фігурами, чи є вони такими насправді чи ні це десяте діло. Але вони не обдристан (вибачайте за слово) своїми ж! Подібно і в решти сусідів. А огляніться на нашу історію – хто з наших гетьманів не є "з ніг до голови"?
Ігор Бурдяк   | 21.03.2011 17:14
Кр-к:
Путін з Мєдвєдєвим будуть великими чи принаймні значущими фігурами, чи є вони такими насправді чи ні це десяте діло.
???
Никита   | 21.03.2011 17:34
Знайшов такий текст:
Оповідання про ментальність галичан
Там в обговоренні є такий комент:

посміявся від душі.
І правда – це стосується не тільки галичан і, навіть, не лише українців. Якщоб перекласти цей твір слов'янськими мовами та повставляти замість "галичанин" слова "бялорус", "поляк", "русскій мужик", або що – всі б знайшли багато свого.
  | 21.03.2011 17:35
Ігор Бурдяк:
Кр-к:

Путін з Мєдвєдєвим будуть великими чи принаймні значущими фігурами, чи є вони такими насправді чи ні це десяте діло.
???
А що Вас так здивувало? Так і є – на них ніхто не їздить в Брюсель чи Вашінгтон і не валить там велику купу. Що Вас так дивує? І на Єльцина ніхто не валить, хоч злі страшенно, що "саюз" розвалив. А погляньте правді в очі, хто з наших політиків не є обгадженим? Той – бандюк, ця – аферистка на довєрії, а цей – пасічник, а попередник – убівєц...Кого шанувати?
Никита   | 21.03.2011 17:37
Кр-к:
І на Єльцина ніхто не валить
)
І на Горбачова ніхто не валить)?
Никита   | 21.03.2011 17:39
Кр-к:
Знаєте, ми ніколи не будемо мати не тільки галицьких, а взагалі Українських значих політичних фігур. доки будемо самі їх дружненько обс*рати!
А взагалі Ви, безперечно, маєте рацію!
Вже як обс*** той-таки Табачник помаранчеву владу і Ющенка особисто! Причому не тупо обс***, а з дальнім прицілом, називаючи їх фашистами і нацистами...
Ігор Бурдяк   | 21.03.2011 17:49
Кр-к:
1. "... будуть великими, ... чи є вони такими насправді чи ні це десяте діло".
Це не десяте діло, а найголовніше (Сталін великий?)
2. Путін до рівня Сталіна не доросте, але вперто рухається в цьому напрямі. Він іде в напрямку до величі?
3. Путін "не обдристан (вибачайте за слово) своїми ж". Звичайно, тому що Новодворська, Нємцов, Бонер і К° не обдристують. Вони вважають Путіна ганьбою Росії.!
  | 21.03.2011 17:50
Никита:
Погоджуюся, Табачнік гад і підривав авторитат наших політиків свідомо. Ну а ви це робите по-дурості чи теж як і Табачнік? То чого тоді дивуватися, що не вийшло з наших надр не те що Вашінгтона, то хоч би якого миршавенького але необгадженого? Ну копніть в нашу історію так трохи глибше! Може знайдете кого?
ЗаХар   | 21.03.2011 17:51
Пане Кр-к!
Сказати, що Ви мене здивували -це, власне, нічого не сказати. Я чудово знайомий з твором Шлемкевича про галичанство і це власне Ви мені а не я Вам мали доводити справжню українскість уроженців карпатських гір. Але до чого тут пан Табачник, якого Ви, незрозуміло чому? берети під свій захисn? Уроджений іудей – не питання- етнічність може бути довільною, та й на антисемітизмі я не схиблений. Вихрест. Теж має право. Але – невже тому Кр-ку, котрого я знав кілька років тому як український (політично) націоналіст? не муляє такий спільник? Невже ідея (насправді -омана) про сильну державу наскільки збиває Ваш погляд? Аби від през.?
ЗаХар   | 21.03.2011 17:51
Пане Кр-к!
Сказати, що Ви мене здивували -це, власне, нічого не сказати. Я чудово знайомий з твором Шлемкевича про галичанство і це власне Ви мені а не я Вам мали доводити справжню українскість уроженців карпатських гір. Але до чого тут пан Табачник, якого Ви, незрозуміло чому? берети під свій захисn? Уроджений іудей – не питання- етнічність може бути довільною, та й на антисемітизмі я не схиблений. Вихрест. Теж має право. Але – невже тому Кр-ку, котрого я знав кілька років тому як український (політично) націоналіст? не муляє такий спільник? Невже ідея (насправді -омана) про сильну державу наскільки збиває Ваш погляд? Аби від през.?
Ігор Бурдяк   | 21.03.2011 17:52
Перепрошую. Новодворська, Нємцов, Бонер і К° не свої.