Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
МТV молодіжний канал

South Park – мультфільм, в якому знайшли порнографію

Білка | 11.11.2010 10:53

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
4

Не сумуй, не журись, краще на підтримку Нацкомісії з питань захисту суспільної моралі підпишись...

Епізод Cartman Sucks мультфільму South Park транслювався на телеканалі MTV 25 травня о 22:00. За сюжетом мультфільму, один з персонажів розігрує свого однокласника, імітуючи оральний секс з ним, після чого батьки відправляють того в християнську громаду для виправлення. Після скарги Нацкомісія запідозрила мультфільм в порнографії і відклала ухвалення рішення, щоб вивчити прокатне посвідчення продукту.

На вчорашньому засіданні (3.11.10) фахівці апарату дійшли висновку, що епізод містить дитячу порнографію та пропаганду релігійної ворожнечі, повідомляє Телекритика.

"Визнання будь-якої продукції порнографією включає в роботу статтю 301 Кримінального кодексу в Україні", – заявив голова НЕК Василь Костицький.

Як зазначив Костицький, всі висновки, за винятком висновку від Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, вказують на те, що цей фільм містить порушення законодавства про порнографію. НЕК навіть провела в ході розгляду питання дослідження серед школярів, встановивши, що South Park дивилися понад 70% підлітків і 53,6% дітей молодшого шкільного віку.

Голова НЕК пропонував перенести розгляд питання, щоб заслухати представників МВС, однак експерти одноголосно проголосували за визнання серії такою, що містить дитячу порнографію та пропаганду релігійної ворожнечі.

Також комісія вирішила звернутися до Міністерства культури і туризму України щодо скасування державної реєстрації та визнання недійсним державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування мультфільму South Park.

На наступне засідання НЕК вирішила запросити представника Державної служби кінематографії або експертної комісії Держкіно, представника експертно-криміналістичного центру МВС і представника каналу MTV Україна.

"Канал усунув допущені порушення. Але зараз стоїть питання про те, як оцінювати те, що сталося. Тому що усунення порушення є обов'язком і не звільняє від відповідальності", – сказав про відповідальність каналу Костицький.

за матеріалами novynar.com.ua

P.S. Після перегляду вказаного сюжету мультику 21 річний хлопець поставив на стілець свого 4 річного брата і повторив, те що бачив по телевізору. Проти нього порушено кримінальну справу. Читала про це в Україні молодій.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua