Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

До побачення, "Україна має талант!"


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Коли ми бачимо оцінки результатів конкурсу "Україна має талант!" на зразок: "Перемога морально виправдана, але...", то хотілося б додати, що все ж таки підтасовки та фальсифікації мають мяко кажучи не дуже гарний вигляд під будь-яким соусом.

До побачення, ''Україна має талант!''
Коли ми бачимо оцінки результатів конкурсу "Україна має талант!" на зразок: "Перемога морально виправдана, але...", то хотілося б додати, що все ж таки підтасовки та фальсифікації мають мяко кажучи не дуже гарний вигляд під будь-яким соусом.

Наявність фальшування оцінок в шоу "Україна має талант!" стала очевидною після того, як організатори висадили з конкурсу супербандуриста, ще на попередньому етапі. Механізм висадки був простий – спершу з допомогою фальшування телефонного голосування його опустили з першого місця (яке автоматично проходило далі) нижче, а тоді ті двоє з трьох суддів, які голосували за стандартним принципом московських холопів, тобто чим більше українського в конкурсанті, тим більш напевно вони голосували проти нього, остаточно викинули з конкурсу цього супервиконавця.

Не думаю, що комусь раптом може спасти на думку сказати, що сфальшувати телефонне голосування було неможливо. Що фальшувати телефонне голосування можна цілком успішно, було доведено на шоу Савіка Шустера "Великі українці", коли навіть не будучи міністром культури, брехливий московський холуй Табачник, наповнений ненавистю до українського народу і до всього українського, не дуже криючись (чи навіть і нахваляючись своїми підлими діями) успішно сфальшував телефонне голосування, щоб не було проголошене перше місце ненависного посіпакам банди московських убивць Степана Бандери. Тепер же ця підла, озлоблена до українського народу, в якому вона живе, людина являється міністром культури України. Тобто можливостей та засобів для брехні, підтасовок, фальшувань, для прикриття своїх злочинних дій і для всього такого іншого у цього покидька зараз на порядок більше, аніж було під час шоу "Великі українці".

Тай і логіка першого місце Ковтун, яка безперечно заслуговує на дуже багато що, окрім першого місця в "Україна має талант!", цікаво зауважити, мало відмінна – чи навіть практично співпадає з логікою першого місця від Табачника на шоу "Великі українці" Ярослава Мудрого. Як говориться, коли людина спеціалізується і постійно вправляється у брехні, то вона прогресивно тупіє і обираючи принцип наступного паскудства, вже не здатна придумати щось хоч трішки нове. Саме це на жаль має місце з так би мовити міністром освіти і культури Табачником.

Олександр Франчук olexandr.uuuq.com

Було: До побачення, "Україна має талант!-2". Здрастуй, "Україна має талант!-3"!!!

[31.05.2010 17:10] http://www.unian.net/ukr/news/news-379371.html

дорош (Ukraine, Kiev): Перемога морально виправдана,але талант найкращий -скрпаль Божик Серед співаків Ковтун не найкраща і з слухом є проблеми,а найкращий талант безперечно скрипаль

Хведя (Ukraine, Kiev): А львівський циган (Божик) дійсно віртуоз.

Мить (Russian Federation, Sever): Конкурс

Олена Ковтун безперечно супер молодчина, але на 100 відсотків заслужив перемогу скрипаль Божик. Жаль, що цього разу не знайшлись мацинати для нагородження другого місця.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua