Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Книга Юрія Бабічина "Дефект генерації" вже в книгарнях Закарпаття


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

"Дефект генерації" Юрія Бабічина вражає напруженим сюжетом і примушує читача замислитись над серйозними проблемами сучасного суспільства.

Книга Юрія Бабічина ''Дефект генерації'' вже в книгарнях Закарпаття
Молодість – найпрекрасніша пора людського життя. Це період визначень, бурхливих дій, кохання, пізнання... І як важливо на цьому етапі не помилитися, обрати потрібний шлях. Про дорогу в життя свого часу прекрасні твори писали українські письменники. Чого варта хоча б "Тронка" Олеся Гончара, яка для багатьох читачів стала "голосом життя", а головний персонаж "Думи про невмирущого" Павла Загребельного й досі стоїть перед очима... Продовжують писати про молодь і для молоді сучасні українські письменники.

Щойно в ужгородському видавництві "Патент" побачила світ оригінальна книжка, яку доктор мистецтвознавства Іван Хланта вже встиг назвати визначним явищем сучасної української літератури. "Дефект генерації" – так називається видання, автором якого є відомий закарпатський журналіст і письменник Юрій Бабічин. Співзвучна з книжкою повість інтригує, вражає, хвилює. Пригодницький твір малює реальну картину життя, світогляду і поведінки молоді в сучасних суспільних умовах: одні прогресують, інші деградують. Всередині генерації відбувається непримиренний конфлікт між двома відмінними позиціями.

Сюжет твору надзвичайно напружений. Разом з головним героєм Германом читач переживає за долю його подруги Аліни, яка потрапила у полон до таємної організації сатаністів. Тендітну красуню виродки генерації мали принести в жертву. Відважний хлопець намагається врятувати дівчину, але й сам потрапляє у полон. І це тільки початок. Головному герою та його друзям доведеться пройти крізь важкі випробування, небезпеку і жахи, долати безвихідь і висіти над прірвою життя. Та чи переможуть вони?

Від першої до останньої сторінки повість і ряд оповідань, що увійшли до збірки, тримають читача у напрузі, щораз дивуючи несподіванками. Вміло побудований сюжет, чиста і щедра мова – усе це спонукає читати книжку на одному подиху.

Сучасна молодь отримала відмінну прозу про своїх ровесників. З "Дефекту генерації" вона, передусім, почерпне досвід дружби. Автор книжки особливий наголос робить на цю важливу форму людських стосунків. Прочитавши видання, мимоволі приходиш до висновку: "З друзями жодні випробування не страшні".

В'ячеслав РОШКО

P.S. "Дефект генерації" має великий попит у книгарнях Закарпаття. В Ужгороді книжку можна придбати у магазинах "Книги" на проспекті Свободи (напроти обласної наукової універсальної бібліотеки) і "Бовт "Файні книги" на вул. Петефі, а також у газетних кіосках на площі Театральній (біля кафе "Корона"), у сквері на вул. Петефі, на проспекті Свободи (біля пошти), на вулиці Волошина (напроти магазину "Хазяйка").

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua