Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
волинь   музей   віртуальна екскурсія

Перша віртуальна екскурсія по волинському музею

naumuk | 7.12.2009 13:19

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
3

це перша інтерактивна презентація волинського музею. Цілком імовірно, що незабаром побачать світ диски з віртуальними екскурсіями по Художньому музею в Луцьку та Колодяжненському літературно-меморіальному музею Лесі Українки.

Перша віртуальна екскурсія по волинському музею
Перша віртуальна екскурсія на Волині

Ви побували у Музеї волинської ікони і хочете ще раз насолодитися спогляданням шедеврів, але вже у себе вдома? Для цього треба теплий плед, комп'ютер та диск з інтерактивною 3D-презентацією, що днями побачив світ.

Його презентували під час роботи XVI Міжнародної наукової конференції присвяченоїа 810-й річниці Волинсько-Галицького князівства, 105-й річниці від дня народження П.М.Жолтовського та 70-й річниці утворення Волинської області. Організаторами стали управління культури та туризму волинської облдержадміністрації, Волинський краєзнавчий музей, Музей волинської ікони та ДП "Волинські старожитності".

Завантаживши програму, ви опиняєтеся в музеї. Далі рухаєтеся кімнатами й підходите до експонатів на власний вибір. Ви рухаєтеся у тривимірному просторы, геть як у першій-ліпшій "стрілялці-бродилці", проте значно цікавіше. Біля кожної ікони є табличка з назвою. Поряд – дві віртуальні клавіші: однією ви вмикаєте розповідь про ту чи ту ікону, а іншою вимикаєте. Екскурсію веде сам директор музею Тетяна Єлісєєва.

Поки диск із віртуальною екскурсією, що його можна буде придбати у музеї, випустили невеликим тиражем. До наступного розробник програми Дмитро Мочкош обіцяє іще вдосконалити своє дітище.

До слова, це перша інтерактивна презентація волинського музею. Цілком імовірно, що незабаром побачать світ диски з віртуальними екскурсіями по Художньому музею в Луцьку та Колодяжненському літературно-меморіальному музею Лесі Українки.

Вам надокучило бути віртуальним екскурсантом і хочете подумати про вічне у тиші музейної зали? Тоді вам у Музей волинської ікони!

Сергій Наумук

Довідка

Рекомендовані системі вимоги для завантаження програми:

- операційна система – Windows XP/Vista/Windows 7;

- частота процесора – 2,4 Ghz;

- оперативна пам'ять – 512 MB (XP), 1 GB (Vista), 1 GB (Windows 7)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua