Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
4

Росія боїться української мови?

Стрілець | 15.07.2009 18:56
Лінк дає зайве підтвердження брехливості московського твердження, що українських шкіл у Росії нема, бо самі українці не хочуть.
Коментарі
Улас Золотоноша   | 15.07.2009 19:00
Цю брехню навіть доводити не треба. Політика Росії націлена на нівелювання націй і створення єдиної імперської політичної нації. Ця мрія йде ще від московського князя-"царя" Василія Третього.
Стрілець   | 15.07.2009 19:01
Якщо Москва нам говприть, що вона не відкриває українських шкіл тільки тому, що, мовляв, українці якісь такі байдужі по природі своїй, то це брехня.
Але це не тільки брехня, це чудовий пункт для звинувачення тієї Москви.
Бо це ж треба таки добре постаратися-попридушувати українців, щоб нація, яка має свої школи скрізь по всьому світу – в московщині справді практично мовчала й покірно змирялася з відсутністю своїх шкіл.
Это потому, что гастарбайтеры з Окраины стараются казаться русскими.
Стрілець   | 15.07.2009 21:13
Сумуил Яковлевич Гольдфарб:
Это потому, что гастарбайтеры з Окраины стараются казаться русскими.
О велемудрий Гольдфарб!
Тоді чому ті гастарбайтери із, як ви високовчено зволили сказати Окраіни, не стараються здаватися канадцями чи іспанцями, чи чехами, чи бразільцями, чи – етсетера.
От тільки у Московії одній-єдиній – стараються.
Мабуть тому, що Расєя – матушка?
Серед інших – і для Гольдфарбів чи Гольдманів – та взагалі усіх золотих людей.
Вас-иль   | 15.07.2009 21:17
Сумуил Яковлевич Гольдфарб:

Зря стараются. Хвост так скоро нє вирастаєт.
Стрілець:
Сумуил Яковлевич Гольдфарб:
Это потому, что гастарбайтеры з Окраины стараются казаться русскими.
О велемудрий Гольдфарб!
Тоді чому ті гастарбайтери із, як ви високовчено зволили сказати Окраіни, не стараються здаватися канадцями чи іспанцями, чи чехами, чи бразільцями, чи – етсетера.
От тільки у Московії одній-єдиній – стараються.
Мабуть тому, що Расєя – матушка?
Серед інших – і для Гольдфарбів чи Гольдманів – та взагалі усіх золотих людей.
Ой. А как они в Штатах стараются косить под местных. А дети их вообще стараются забыть всякое украинство и тать американцами.
Довелось видеть наглядно. Всякие Чумаченки – это скорее исключение,
Да и Чумаченко не открестилась от мовы ради карьеры в госструктуре. Это все.
Стрілець   | 15.07.2009 21:36
Сумуил Яковлевич Гольдфарб:
Да и Чумаченко не открестилась от мовы ради карьеры в госструктуре. Это все.
О велемудрий Гольдфарб...
Втім, я уже сумніваюся, що ви справді Гольдфарб. Скоріше – косите. Бо реальні Гольдфарби чи Гольдмани – вони або-або
Або швидше розуміють, про що їм говорять.
Або зовсім не переймаються такими проблемами й не пишуть про це.

Я вам про що говорив? Про те, що українці скрізь мають школи. Навіть якщо стараються здаватись – мають, це факт. А в Росії – ні, не мають.
Я щось неясно сказав? Ні, все ясно.
А ви ж про що? Зовсім не про те.
То який же ви Гольдфарб, коли не можете вловити зміст сказаного?
Ви явно який-небудь Іванов...
http://h.ua/story/213418/
Вот посмотрите, как Николай Сухомлин призывает плодит афроукраинцев. Стоит на картинки взглянуть, и все станет ясно.
Стрілець:
Ну, если тут школы сокращают русские, то зачем москалям разводить излишек украинских?
Стрілець   | 15.07.2009 21:40
Сумуил Яковлевич Гольдфарб:
http://h.ua/story/213418/
Вот посмотрите, как Николай Сухомлин призывает плодит афроукраинцев. Стоит на картинки взглянуть, и все станет ясно.
Гаспадін Іванов, ви тут уже нікому не цікаві.
Марно стараєтесь.
B]Стрілець:
Так и вы мне не шибко интересен персонально с вашим позорным антисемитизмом. Стреляете чинарики, и продолжайте стрелять
Вас-иль   | 15.07.2009 22:04
Сумуил Яковлевич Гольдфарб:
Стрілець:
Ну, если тут школы сокращают русские, то зачем москалям разводить излишек украинских?
Шоби було шо сокращать. В атвєтку таксзать.
  | 17.07.2009 19:03