Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Рудницька   виставка   Софія   Болгарія   Український Всесвіт

Анжелікою Рудницькою милуються в Русе

Irina | 25.06.2009 11:08

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Триває європейське турне художньої виставки відомої української співачки, телеведучої, письменниці та художниці Анжеліки Рудницької під назвою "Український Всесвіт".

Анжелікою Рудницькою милуються в Русе
Тур почався минулого року з виставки в Страсбурзі в Палаці Європи. Потім виставки пройшли в Угорщині, Франції, Бельгії та Голландії. Цього року проект отримав продовження двома виставками в Румунії. А 22 червня виставка переїхала до Болгарії і відкрилася в Міській художній галереї в м. Русе.

Експозиція складається з близько 40 авторських робіт Анжеліки Рудницької, зроблених голковою технікою в стилі етно-модерн та 10-ти гобеленів. Як і румунів, болгарів вразила етнічна глибина, майстерність, досконалість композицій та бездоганна колористика Анжеліки.

На відкритті виставки побували представники українського посольства, творча інтелігенція та керівники міста. Тур триватиме і далі. Наступна виставка невдовзі відкриється в болгарській столиці – Софії.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua