Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Шановне Товариство, давайте оголосимо Тиждень Івана Миколайчука на сторінках "Народної Правди"?!

Львів'янка | 9.06.2009 16:30
15 ЧЕРВНЯ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 68 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА МИКОЛАЙЧУКА (1941 – 1987), УКРАЇНСЬКОГО КІНОАКТОРА, СЦЕНАРИСТА І РЕЖИСЕРА
Коментарі
Львів'янка   | 9.06.2009 16:48
"Українці – це нація, що її віками витісняли з життя шляхом фізичного знищення, духовної експропріації, генетичних мутацій, цілеспрямованого перемішування народів на її території, внаслідок чого відбулася амнезія історичної пам'яті і якісні втрати самого національного генотипу.
(Ліна Костенко)
Львів'янка   | 9.06.2009 16:49
Образ нації спотворювався віками, їй приписувалася мало не генетична тупість, не відмовлялося в мужності, але інкримінувався то націоналізм, то антисемітизм.
Велике диво, що ця нація на сьогодні ще є, вона давно вже могла б знівелюватися й зникнути. Фактично це раритетна нація, самотня на власній землі у своєму великому соціумі, а ще самотніша в універсумі людства. Фантом Європи, що лише під кінець століття почав набувати для світу реальних рис. Вона чекає своїх філософів, істориків, соціологів, генетиків, письменників, митців..."
Львів'янка   | 9.06.2009 16:58
В одному зі своїх інтерв'ю Параджанов, сказав:
"Я помщуся Україні... Помщуся своєю любов'ю".
ТАК і ми Українці повинні любити свою Землю. Тільки любов до своєї землі,до близьких,один до одного зможе перебороти всі формати "кАліції", тільки тоді в "них" відпадуть жала -ненависті.
Никита   | 9.06.2009 20:02
Шановне Товариство, давайте оголосимо Тиждень Івана Миколайчука на сторінках "Народної Правди"?!
Приєднуюсь до цієї пропозиції! Зобов"язуюсь розшукати цікавий матеріал по темі і виставити лінком. Як тільки буде вільний час...
Никита   | 9.06.2009 20:22
Львів'янка:
Помщуся своєю любов'ю.
Так тільки Параджанов міг сказати...
ЗаХар   | 9.06.2009 20:44
+
Гарна пропозиція. Мені подобається