Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як потухла "Ватра".

FidelKaryj | 28.01.2009 17:24

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

14 січня я мав нагоду бути на концерті легендарного ВІА "Ватра" Ігора Білозіра. Весь зал театру ім. Марії Заньковецької у Львові був переповнений. Програма розпочалася із пісні "Ой хто, хто Миколая любить" яку виконував сам Білозір, звісно що з запису. А далі вже було гірше.

Як потухла ''Ватра''.
На сцені з'явилися учасники сьогоднішньої "Ватри". Вони виконували старі хіти – "Ой зелене жито зелене" та "Мамо ваші діти як птиці". Люди з залу дружньо підспівували, дехто навіть плакав. Напевно слухачам так дорога пам'ять про великого маестро, що вони не хотіли помічати того як "лажала" "Ватра". Звичайно, що співали вони під фонограму, скрипаль підігрував під звуки синтезатора, басист ледве перебирав пальцями, а у барабанщика (те що він грав не в такт це зрозуміло) постійно вилітали з рук палички. Враховуючи те, що квитки були в районі ста гривень, моєму здивуванню – чому люди не вимагають повернути свої гроші, не було меж.

Остаточно "Ватру" згасив ансамбль "Діти сонця" (у ньому справді грали діти) з Городка. Вони виконали вживу три непогані пісні, підчас яких, явно активізовувався головний мозок та імунна система. Як "Ватрі" не було соромно виходити після них на сцену, не відомо, але вони далі відкривали рота під фанеру з посмішкою на вустах.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua