Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"20 цигарок". Кіно на злобу дня

Лебедь Михайло | 12.12.2008 13:27

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Що робити, якщо начальство поставило перед вибором – або звільняють тебе, або ж ти сам вибираєш, кого звільнити? Причому другий варіант підсолоджується тим, що у такому разі ти б автоматично отримав підвищення...

''20 цигарок''. Кіно на злобу дня
Що робити, якщо начальство поставило перед вибором – або звільняють тебе, або ж ти сам вибираєш, кого звільнити? Причому другий варіант підсолоджується тим, що у такому разі ти б автоматично отримав підвищення. Що вибрати, якщо ти віддав цій роботі сім років життя, а твоя дружина ось-ось народить дитину?

Такі непрості питання ставить перед глядачем російська стрічка "20 цигарок". Фільм вийшов на екрани ще до розквіту світової економічної кризи, але менш актуальним від того не став. Герой-рекламіст потрапляє у немилість не через скорочення штату – перенервувавши у зв'язку з вагітністю дружини, він образив важливого клієнта. Клієнт тепер "жадає крові" від директора фірми, створивши йому чудову нагоду випробувати працівника "на міцність".

"В світі, в якому ми зараз існуємо, всі чомусь намагаються добитися успіху", – розповідає Дмитро Соболєв, один з сценаристів стрічки. – "І, в принципі, хотілося показати, що успіх не найголовніше в житті. Найголовніше – вибір. Головне те, що Бог дав нам. Це можливість oбирати".

"20 цигарок" також чудово ілюструють до чого може призвести філософія крайнощів. Пан або пропав? Кого зрадити – сім'ю чи друзів? Хотілося б, аби домашнім завданням для усіх, хто перегляне цю трагікомедію, були роздуми про альтернативні варіанти виходів з халепи. Можливо, існує вибір, завдяки якому і вівці були б цілі, і вовки думали б, що ситі...

------------------------------------------------------------

Рік випуску: 2007

Режисер: Олександр Горновський ("Син", "За хлібом")

Сценарій: Дмитро Соболєв ("Острів"), Етері Чаландзія ("Червоні перли кохання"), Ольга Гуданєц ("Син")

У ролях: Ілля Любимов ("Не народись красивою", "Бумер"), Галина Тюніна ("Нічний дозор", "Гра в модерн"), Анна Слинько ("Столичний швидкий"), Оскар Кучера ("Руд і Сем", "Вулиці розбитих ліхтарів"), Максим Суханов ("Країна глухих", "Діти Арбату"), Ольга Волкова ("Небеса обітованні", "Вбити дракона")

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua