Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
хіп-хоп   РнБ   Тіматі   пафос

Цімаці, або Чорна З (д) ірка.

FidelKaryj | 19.06.2008 10:29

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Про концерт Тіматі у Львові

Цімаці, або Чорна З (д) ірка.
В суботу, 7 червня Львів відвідала російська, мажорна зірка. ЇЇ поява не була така помітна як того вона сама очікувала, біля Львівського аеропорту не стояв натовп шалених дівчат які рвали на собі труси і втрачали свідомість, натомість були представники клубу "Метро" і декілька журналістів. Чи то приліт Тіматі був законспірований, чи його просто проігнорували – невідомо, але артист не прилетів чартером, але рейсовим літаком Москва – Львів і вийшовши з аеропорту скромно сів у Мерседес, який чомусь мав польські номери. Машина плавно повезла Чорну зірку в готель "Леополіс" де вона пробула майже до вечірнього концерту.

Поки наш герой відпочивав, журналісти не спали і опитували людей, як же ж вони ставляться до Тіматі. Деякі опитувані його плутали з шампунем, або просто не знали. Одна дівчинка викрикнула, що його ненавидить, лише гламурна парочка позитивно відізвалася про Р'н'Б зірку і навіть збиралася на концерт. Загалом негативних відгуків було більше ніж позитивних, або навіть нейтральних – ось така наша львівська публіка, несвідома рівня справжніх зірок. Після опитування Львів затих в очікування довгоочікуваного вечора, ба навіть птахи співали на пів тону нижче.

І ось настав початок вечірки – двері "Метро" гостинно відчинилися і в них з'явилася особисто Віолета – чи то власниця, чи то адміністратор клубу. У світлі неонів почали збиратися молоді люди, які чекали приходу зірки. Через парадний вхід непомітно в клуб проникли люди з ансамблю Тіматі "Black star band", як виявилось потім, це не якась дешева "підтанцовка", а професійні музиканти. Тут можна було зустріти лауреатів всіляких Р'н'Б конкурсів, співочих хлопців з гурту "Том і Джері", легендарного Mr. Bruce'a якого Тіматі запросив з розваленого Bad B Альянсу і багато інших не менш професійних музикантів, імена котрих нажаль не відклалися у пам'яті.

Вечірка почалася об одинадцятій. На сцену вийшли місцеві Р'н'Б-ішники, щоб розігріти публіку. Публіка не дуже ворушилася, але дівчата щільно заповнили перший ряд щоб бути ближче до кумира. І ось нарешті! В годину зеро, на сцену вийшов Тіматі – всі були в екстазі, тому що не очікували взагалі його появи (пам'ятаючи його нездійснену обіцянку приїхати до Чернівців) публіка озброїлася фотоапаратами і мобілками щоб зафіксувати довгоочікувану мить. Ззаду стояли ді-джеї резиденти клубу і ледь помітно тупцяли ногами.

Треба віддати Тіматі належне – відпрацював він на славу і навіть вживу. Нажаль музика його надто простенька і одноманітна, щоб музиканти змогли показати свій рівень. Для мене кульмінацією концерту був його кінець, коли музики, а с особливо Брюс, показали на що вони здатні. Клуб підспівував знамениті "лохам здесь нє мєсто" і "что ти хочеш мілий – тєбє пора раздется". На сцені Тіматі тримався пристойно і культурно, він досить відкрито спілкувався і заводив публіку (пафос був потім). Концерт сподобався усім фанатам СНГівського Р'н'Б, дівчаткам які фанатіли від сексапільного Тіми і особливо "золотим дітлахам" до яких належить і сам Чорний принц, бо співає саме про їхні насущні проблеми.

Після концерту відбулася прес конференці на якій Тіматі розповідав про свої тюнинговані тачки і кінний бізнес. Дівчатка запитувались чому в його піснях так багато сексу і чи не хоче він завести сім'ю. Забракло гострих питань – Чому Тіматі не приїхав у Чернівці? Чому один з його кліпів до болю подібний до кліпу 50 сента, а фотографія на обкладинці альбому до альбому 2пака? Чому такого модного репера паплюжать на всіх хіп-хоп форумах Росії? Напевно там всім зрозуміло хто він такий, а нам не видно через брак реп індустрії і якісної музики в цьому жанрі. Одним словом немає з чим порівнювати. Ну що ж будемо чекати приходу вітчизняних героїв, а поки що увага і гроші дітлахів летять у чорну дірку.

П.С. Якщо ви думаєте, що це був кінець, то ви помиляєтесь – після пресухи відбулася афтепаті в "Пазітіффє", вхід на яку коштував (судячи з пліток) від 500 до 700 гривень. Тіматі Ви хотіли пафосу – отримайте.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua