Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Зустріч-презентація в музеї Т.Г.Шевченка 14.12.2007р.

Странник | 13.12.2007 19:43

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
4

Завершується 2007 рік, який був оголошений "Роком української книги".

Зустріч-презентація в музеї Т.Г.Шевченка 14.12.2007р.
За його підсумками в стінах Національного музею Тараса Шевченка збираються директора 3-х київських книгарень ("Знання", що на Хрещатику. 44; "Книги" Пушкінська, 8-а та "Українська книга", на Лисенка, 3).

Вони презентуватимуть 2 книги, які щойно вийшли – "Авторська колонка" видавництва "Нора-друк" та "Закон Братів Капранових" видавництва "Зелений пес".

Обидва видання зібрали публіцистику останніх років: перша зі сторінок "Газети по-українськи" (Віталія Жежери, Світлани Пиркало, Андрія Бондара та Миколи Рябчука), друга – із різних друкованих та віртуальних ЗМІ видавців та письменників Братів Капранових.


Чому саме ці видання? Тому що автори завжди писали про книгу, літераторів, читачів, бібліотеки, музеї, культуру, а не тільки у "спеціальний", державою оголошений рік.

Вечір 14 грудня 2007, початок о 17-00, відбуватиметься під патронатом Т.Г. Шевченка, бо "Я на сторожі коло їх поставлю слово."

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua