Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Море друзів   музичний фестиваль   молоді таланти

"Море друзів" чи невміння організувати фестиваль

Катерина | 14.06.2007 18:39

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

В Національному палаці мистецтв "Україна" 12-14 червня пройшов конкурс молодих виконавців "Море друзів". Ми пам'ятаємо цей конкурс ще дійсно дорогою до великої сцени. Тут 1996 року Наталя Могилевська здобула 1 премію, а Олександр Пономарьов гран-прі, не так давно, 2004 року, гран-прі була удостоєна Наталя Валевська. А що тепер?

''Море друзів'' чи невміння організувати фестиваль
Чесно кажучи, враження від проведення МІЖНАРОДНОГО (учасники були з Болгарії, Грузії, Молдови, Казахстану, ну і звісно з України) конкурсу не найкращі. Почнімо з ведучих.

1) Замість дванадцятого назвали телевізійний фестиваль десятим. 2) Постійно плутали іменя учасників і навіть не називали імена авторів пісень і музики, а лише прізвища (наприклад: "Пісня "Чорнобривці" слова Сингаївського"). Мені здається, що дізнатись імена зараз разом з інтернетом не так складно.
Потім організація. 1) Тим хто ще залишився в залі було не дуже цікаво слухати 3 (!) пісні по 2 рази, хіба що у виконанні різних учасників. 2) Одній з учасниць ввімкнули неправильну фонограмму, вона хоч і дойстойно вийшла з цієї ситуації, але, думаю, грузинській виконавиці було, м'яко кажучи, не дуже приємно. 3) Також однією з обов'язкових умов є виконання пісні українською мовою. Не знаю, погано це чи добре, але слухати "Чорнобривці" з грузинським, наприклад, акцентом було досить смішно. Ви вже вибачте за моє таке почуття гумору.

Що ж з приводу глядацького залу. Ну думаю, що деякі зображення скажуть самі за себе.
Прийшовши спочатку, я було зраділа, що зал майже повний. А дарма зраділа. Ще не дочекавшись середини концерту, половина глядачів просто пішла.


Зараз задумуюсь, можливо, це просто через те, що це всього лиш був другий тур змагання, не гала-концерт і не відкриття? А я тут критикую...Але ж...Все ж таки, я розумію, що це далеко не рівень "Червоної рути", "Нової хвилі"...все одно дуже образливо...Можна було все організувати набагато краще. Адже ми можемо! Тільки треба просто прикласти зусиль, не жалкувати часу. Сподіваюсь...на наше майбутнє ВМІННЯ організувати фестиваль, який не тільки не будуть покидати глядачі, а й дивитимуться і цінуватимуть майбутні спонсори талановитих учасників.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua