Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Стокгольм. Сакумс. Круїз.Балтика...

Стокгольм. Сакумс. Круїз.Балтика...

museum-ukraine | 4.07.2018 21:09

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Вічний Стокгольм. Королівський палац, Гімлостан, Музей середньовіччя під Ріксдагом, де познайомилися з Дімітросом, бабуся якого львівянка... Безліч яскравих вражень...

Знову улюблений паром "Романтика", Балтика, Рига. Екскурсії. Ми ще зробили фотосесію Бауського музею.

Нічний переїзд Білоруссю – і Київ.


Стокгольм. Сакумс. Круїз.Балтика...
Не прогавте літо! Візьміть розкішні тури в країни Балтії з круїзами до Швеції, Норвегії, Фінляндії! Відпочинок – прекрасний! Враження незабутні!

Пресова програма "Круїзний журнал" часопису "Музеї України" представляє круїз Рига-Стокгольм компанії "Таллінк" від туроператора "Сакумс". Тур Вільнюс-Рига-Стокгольм.

Аби потрапити до туру "Балтійські горизонти", достатньо просто зайти на

сайт http://sakums.com.ua/

туроператора "Сакумс" і обрати маршрут. Все спілкування в електронному варіанті. Оплата теж через картку – не виходячи з дому чи офісу. Отримаєте всі відповіді, інструкції, програму. Що зручно!

В потрібний день ми приїхали до Залізничного вокзалу, познайомилися з нашим гідом Михайлом Перекрестом (до речі, супер-профі, всім рекомендую!), розмістилися у новенькому автобусі – і в мандри.

Кордон перетнули у Нових Яриловичах за Черніговим. Українські прикордонники швидко перевірили паспорти – і Білорусь. Тут вже довелося виходити з речами, втратили трохи часу.

Нічний переїзд гарними білоруськими дорогами схиляє до сну.

Вранці знову кордон – Білорусько-Литовський. Пройшли без особливих пригод.

Маленький казковий Вільнюс. Екскурсія до Тракаю. Гарний готель з усіма зручностями. Вранці сніданок. Знову дорога до Риги. Серія екскурсій. Хоча ми поблукали центром, детально ознайомившись з Військовим музеєм Латвії...

Чітко за графіком прибули до порту. Розмістилися в затишних каютах. Туристи самі обирають клас – від 4 місних без вікна (з санвузлом) до люксу. Те саме, з харчуванням. Від булочки за 2 євро, шведський стіл за 11 чи вечеря в ресторані за 200 євро... На всі смаки... Діє кілька ресторанів, кафе, нічний клуб з казино, безліч шоу і концертів. Атмосфера богемна...

Нам дістався паром "Романтика" компанії "Таллінк". Прикметно, що наш автобус і водії теж були з нами, забезпечивши екскурсійну програму в Стокгольмі.

Судно досить сучасне і надійне. До Швеції навіть не відчули, що на кораблі, хоча після виходу з Стокгольму трохи хитало, однак, ніхто не зреагував... Згадав 10 бальний шторм у Середземному морі біля Мальти, та бурю за Босфором – є з чим порівняти... Море є море, від штормів ніхто не застрахований... Майте це на увазі! Хоча пройти бурю – теж враження!

З особистого – вночі на паромі втрапив фактично в алергійний шок – щось у Ризі таке хімічне випив – підозрюю пиво... Почав задихатися. Миттєво доправили в медичний відсік. Я чомусь думав простуда, ангіна. Виявилася алергія. Корабельний лікар Наталія Шапранська оглянула, швидко встановила діагноз, вилікувала.

Скажу чесно, навіть подружилися з цією чудовою жінкою! Вночі читала мені вірші... Особливо вразив "Заповіт" Кобзаря, який білоруска пані Наталя декламує особливо вражаюче! Уявіть, ніч, переляканий пацієнт, Балтійське море, лікар і... "Як умру, то поховайте. Мене на могилі, Серед степу широкого, На Вкраїні милій, Щоб лани широкополі, І Дніпро, і кручі..." Це миттєво повертає до життя!

До речі, подяка судноплавній компанії "Таллінк" за вдумливий підбір персоналу! Від імені пресової програми "Круїзний журнал" часопису "Музеї України" і особисто! Все пройшло чудово! Думаємо, аби відзначити "Таллінк" якоюсь відзнакою...

Трохи посилань:

Бауський музей http://www.museum-ukraine.info/?p=4325

Військовий музей Латвії – http://www.museum-ukraine.info/?p=4341

Музеї Стокгольма – http://www.museum-ukraine.info/?p=4328

Відео з парому – https://www.youtube.com/watch?v=lID3nkKUXu8

Паром Романтика – https://www.youtube.com/watch?v=tUegp-fKUj4

Далі був вічний Стокгольм. Королівський палац, Гімлостан, Музей середньовіччя під Ріксдагом, де познайомилися з Дімітросом, бабуся якого львівянка... Безліч яскравих вражень...

Знову улюблений паром "Романтика", Балтика, Рига. Екскурсії. Ми ще зробили фотосесію Бауського музею.

Нічний переїзд Білоруссю – і Київ.

Весело, цікаво, розкішно. Головне – недорого і надійно. Подяка компанії "Таллінк" і туроператору "Сакумс" за незабутні дні! Рекомендую всім!

Друзі схиляють до туру довкола Балтійського моря... Там дійсно щось неймовірне! Може колись... Як є нагода – побувайте!

А програма "Круїзний журнал" продовжується!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", Почесний працівник туризму України


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua