Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
фото мороко січ

Владислав Мороко: Фотографуйте Запоріжжя!

museum-ukraine | 18.01.2018 16:14

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

-Нам є чим пишатися! Є що показати, є куди запросити гостей чи повезти власних дітей! У нас бурхлива історія, гарні музеї! – переконує директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА Владислав Мороко, – Саме тому ми рішуче підтримали ідею провести конкурс "Запорізька область. The best travel photo".

Владислав Мороко: Фотографуйте Запоріжжя!
Рідний край варто любити та популяризувати, вирішили запорожці. І оголосили фотоконкурс"Запорізька область. The best travel photo".

-Нам є чим пишатися! Є що показати, є куди запросити гостей чи повезти власних дітей! У нас бурхлива історія, гарні музеї! – переконує директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА Владислав Мороко, – Саме тому ми рішуче підтримали ідею провести конкурс "Запорізька область. The best travel photo". Вже перші позитивні відгуки переконали – Запоріжжя отримає унікальну фотогалерею, яку можна буде показати світу! Долучайтесь!

Запорізька область, з її безкрайніми степами та зеленими

берегами Дніпра, з сакральними Хортицею та Кам'яною Могилою, з мальовничими річками та ставками, з неповторним українським колоритом та яскравими представниками різних національностей гостинно чекає на гостей з усіх країв. У нас є на що подивитися, є що показати, і є чим пишатися. Ми радо запрошуємо туристів з далеких країн, гостей з усієї України, і вони відвідують нашу область, надовго зберігаючи яскраві враження та теплі почуття.

А щоб ще раз показати всю красу нашого краю, КЗ "Запорізький обласний краєзнавчий музей" ЗОР за підтримки Департаменту культури, туризму,національностей та релігій Запорізької обласної державної

адміністрації оголошує проведення у 2018 році обласного фотоконкурсу "Запорізька область. The best travel photo" для створення туристичного іміджу Запорізької області.

Кожен учасник може надіслати до 4 фотографій.

У конкурсі можуть брати участь фізичні особи, яким виповнилося 16 років, юридичні особи та громадські організації які офіційно подадуть заявку про участь. Заявки та фотороботи приймаються за адресою:69063, м. Запоріжжя, вул. Троїцька, 29, електронна адреса:

tour-konkurs@ukr.net

Телефон для довідок: (061) 239-06-33, 096-109-04-56.

Голосування за найкращі роботи буде відкритим – в соціальній мережі Фейсбук на сторінці

https://www.facebook.com/profile.php?id=100023878486863

Участь у конкурсі передбачає згоду на використання

фотографій у друкованій, сувенірній продукції, на інтернет-ресурсах, виставках з метою популяризації Запорізької області.

Прийом робіт триватиме до 30 червня 2018 року. Підсумки

конкурсу буде підбито 25 вересня 2018 року. За результатами конкурсу в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться виставка з використанням 100 найкращих фоторобіт переможців.

До речі, ідея варта уваги як на всеукраїнському рівні, так і в межах окремих областей, районів, територіальних громад...

Ростислав Тригуб, студент Університету "Україна"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua