Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Олімпійські ігри в Сочі і... Крим

Юрий Мосаев | 20.01.2014 20:03

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Олімпійські ігри в Сочі і... Крим

Олімпійські Ігри в Сочі, які вже через кілька тижнів стартують в цьому чорноморському містечку. Дане явище окрім того, що є однією з головних новин сучасного медіа-простору, але мало хто замислювався, що воно має відношення докуротного сезону та взагалі до морського туризму в Україні.

Та як в перше за років незалежності Росія повноцінно відкриває для свого народу причорноморські курорти з перлиною в Сочі та Гелінджику. Так склалося, що з радянських часів так званий кримський PR був значно вищим за курорти російського побережжя Азовського та Чорного морів.

Останні двадцять років на всьому пострадянському просторі пройшли під знаком тотальної дискримінації кримських курортів, які й самі зробили все від себе належне для того щоб погіршити імідж кримкурорту у всіх його проявах.

Сьогодні ж Росія робить спробу в рамках заходів, що до окуплення зимових Олімпійських ігор повністю змінити тенденції розвитку туризму в рамках Чорноморського регіону. І головна мета цих дій полягає у відвоюванні позицій кримського узбережжя та Туреччини через достатньо високий рівень інфраструктури Анталії та Аланії, більшість акційц будуть спрямовані на боротьбу саме з українськими курортами. Саме тому дивлячись за краєвидами та спортивними трасами Сочі


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua