Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Алла Шлапак: Зазіхати під егідою Євро-2012 на об'єкти культури, означає чинити злочин проти киян

Ирина Набожняк | 29.03.2012 15:41

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

При підготовці столиці до чемпіонату Європи з футболу, для української влади на першому місці повинні залишатися інтереси киян і Києва як столиці нашої Держави, при цьому мають бути збережені усі пам'ятки культури та мистецтв.

Алла Шлапак: Зазіхати під егідою Євро-2012 на об'єкти культури, означає чинити злочин проти киян
На цьому наголосила Алла Шлапак, лідер депутатської групи "Соціальна справедливість", коментуючи заяву театру Оперети щодо захоплення частини її території ТОВ "Юджин".

"Підготовка до таких масштабних подій як Євро-2012 потребує багато сил. Закономірно, що в цей період увага більше зосереджена на технічній стороні якісної підготовки об'єктів. І дуже прикро, що окремі організації прагнуть зманіпулювати пильністю влади і громадян для того, щоб задовольнити свої меркантильні інтереси. Я сподіваюся, що це якась помилка. Переконана, що керівництво міста знайде можливість не допустити подібних зловживань", – зазначила політик.

За словами Алли Шлапак, інцидент з Київською оперетою ще раз доводить необхідність вжиття додаткових заходів безпеки при підготовці та проведенні у столиці Євро-2012.

Депутат підкреслила, що прагнення України і Києва прийняти гостей Євро-2012 на найвищому рівні можна тільки вітати, але головне, щоб при цьому пріоритетом, все ж таки залишалися інтереси, комфорт та безпека киян.

"Розуміючи додаткові виклики таких значних заходів як Чемпіонат з футболу, я особисто стала ініціатором створення тимчасової контрольної комісії, в результаті роботи якої буде забезпечуватися громадський порядок, безпека та дотримання санітарних норм у київських подвір'ях. Те саме стосується і театру Оперети, який є культурно-мистецькою перлиною столиці – очевидно потрібно створити й спеціальну комісію із захисту пам'яток культури та мистецтв. Я вважаю, що зазіхати під егідою Євро-2012 на культурні об'єкти є антилюдським, не гуманним. Подібні дії цілком можна вважати злочином проти киян та власної держави", – зазначила Алла Шлапак.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua