Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Найкращими виявилися ляльки з Полтави та Черкас

Karpaty.ua | 9.08.2011 21:03

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

У столичному Музеї Івана Гончара у четвер 4 серпня 2011 року відкрилася виставка традиційної української народної ляльки за підсумком конкурсу від "Рукотворів". Виставлені понад 60 робіт з різних регіонів України. Перед цим мистецтвознавці обирали найкращі роботи і відзначили майстрів за кількома номінаціями.

Найкращими виявилися ляльки з Полтави та Черкас
Перемогли: Тетяна Саєнко та Алла Маркар'ян з Полтави, і Лідія Колесник з Черкас. У спеціальних номінаціях відзначені: за вишивку – сестри Тетяна та Наталка Катриченки з Києва, за майстерність – Ольга Костюченко з Чернігова, за стильність – Олена Лабунька (Дніпропетровщина-Львів), за образність – Світлана Ковальова (Харків-Луганщина) та за регіональний костюм – Людмила Павлова з Тернополя.

Роботи визначали: заступники директора Музею Івана Гончара, мистецтвознавці Юрій Мельничук, Ігор Пошивайло та Тетяна Пошивайло, а також директор Художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв, майстер авторської ляльки Оксана Смерека-Малик.

Переможці та учасники отримали призи та символічні подарунки від спонсорів конкурсу: видавництва "Родовід" та магазину "Світ рукоділля".

Фоторепортаж з виставки, можливо переглянути на сайті РУКОТВОРИ


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua