Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Львів   МНК   10 років   відзначення   пікнік

Пікнік по МНК-івськи або сніговик на десерт

jurko | 16.02.2011 00:50

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Львівський осередок "Молодіжного націоналістичного конгресу" (МНК) свою 10 річницю від створення відсвяткував, 13 лютого 2011 року, за межами буденного міста, на теренах лісу.

Пікнік по МНК-івськи або сніговик на десерт
Ця подія пройшла під гаслом: "Борці за волю не вживають алкоголю, борці за Україну не вживають нікотину". А отже всі її учасники свідомо відмовились від вживання алкоголю і тютюнопаління, пропагуючи здоровий способ життя.Кожен з присутніх із завзяттям допомагав у розпалі вогнища, здійснювавши команду "в ліс по дрова", адже погода не шкодувала тих, хто в 9º мороз вирішив посмакувати смаженою картопелькою на пікніку. В той час як з'явилися перші спалахи вогню, розпочалась і цікава програма заходу. Молоді люди були зайняті не одною активною грою, серед яких були: стрільба по мішені, футбол, шукання заздалегідь захованих предметів на місцевості, ігри на логічне мислення, які продовжувались протягом всього дня та ліплення сніговика.Смачною частиною дійства керували, як не дивно, виключно хлопці, які відповідали за приготування їжі. Вони поласували всіх присутніх і картопелькою смаженою на салі і шашликом за таємним спецрецептом. Десерт, незважаючи на незвичність умов перебування також був присутній. Разом із чаєм всі куштували солодкі смаколики.

Молоді люди змогли побачити альтернативу відпочинку перед телевізором, чи з пляшкою в руках. Таким чином на природі, зимою, можна зігрітися не тільки спиртним, як багато хто вважає, а спортивними забавами чи звичайною руханкою. Кожна активна діяльність людини є корисною для її здоров'я та сили духу, а тим більше в умовах близьких до екстремальних.

Прес-служба ЛОО МНК


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua