Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Свято наближається. Молодь зможе його привітати?


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

"Як новий рік зустрінеш, так його і проведеш", – саме так звучить всім відома приказка. Та більшість молодих людей напередодні новорічного дива стикаються з головною проблемою: де ж то його відгуляти?

Свято наближається. Молодь зможе його привітати?
Однією з бажаних умов, зазвичай, є зустріти Новий рік у колі друзів, на відміну од старшого покоління, яке звикло до сімейного затишку. З цього випливає проблема в житловій площі. І добре, якщо у когось батьки поїхали відпочивати і залишили квартиру... а якщо ні? Альтернативою цьому є орендоване приміщення, попри кусючі ціни.

Недовіра орендаторів змушує їх значно підвищувати ціни на житло, аргументуючи це тим, що все ж таки свято, і, крім шаленого попиту, зростає ризик пошкодження квартири. Зокрема у Києві така сума коливається від 80 – 700 доларів за день, в залежності від району, кількості кімнат, ремонту тощо.

Ще одним варіантом є святковий вечір в якому ресторані чи кафе. Та попри не значно нижчі ціни, ніж оренда квартири (в середньому 350 – 1500 гривень з людини), святкування в більшості таких закладів припиняється о 3-ій – 5-ій годин ночі, що змушує людей або їхати додому, або шукати якийсь інший заклад.

Не знайшовши за власними критеріями місце для святкування Нового року, найсміливіші все ж наважаються на радикальні заходи – гуляння просто неба. Загрозою гарного свята, в цьому випадку, може бути невдала погода чи майже неминуча проблема з міліцією.

І, наостанок, якщо ж ви не хочете відвідати теплі краї на зразок Єгипту (чи то за браком коштів, чи то через напади місцевих акул), достойним уваги, є святкування у родинному колі, що значною мірою збереже ваші заощадження і залишить не менш цікаві враження.

Владислав Мельник.

Хмаро4ос


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua