Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Увага! Організатори велотуру просять сприяння!

jurko | 20.07.2010 09:28

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

З 23 по 25 липня у Львівській та Івано-Франківській областях пройде велотур "Тур БАБА", присвячений провідникам української нації Степану Бандері (псевдо "БАБА") та Роману Шухевичу (псевдо "Тур").

Увага! Організатори велотуру просять сприяння!
Шановні добродії!

ЛОО "Молодіжний націоналістичний конгрес" має честь звертатись до Вас, як до успішних і соціально-відповідальних підприємців і керівників, з проханням про співпрацю в організації велотуру "Тур БАБА'" приуроченого 101 річниці з дня народження провідника Степана Бандери (псевдо БАБА') і 103 річниці з дня народження генерал-хорунжого Романа Шухевича (псевдо Тур).

Велотур "Тур БАБА'" проходитиме з 23 по 25 липня 2010 р. по місцях життя і діяльності українських провідників. Маршрут захоплює Львівську та Івано-Франківську області (понад 400 км), та проходить через 3 з 5 музеїв-криївок Бандері і 3 Шухевичу. У велотурі планує взяти участь 30 молодих роверистів з різних куточків Львівщини.

Метою даного заходу є привернення уваги громадськості до спроб зняття звання героя України з українських провідників, патріотичне виховання молоді, популяризація здорового способу життя, підняття обізнаності і плекання любові до справжніх українських героїв.

Нашою організацією було проведено квести "Бандеразнай", "НАреШті ГЕРОЙ", табори "Відвага", "Повстанська ватра", теренова гра "Гурби Антонівці".

Ваша допомога буде для нас дуже важливою і може виражатись у спонсорстві частини продуктів харчування, оплаті автомобіля супроводу або у іншій зручній для Вас формі.

Натомість ми берем на себе організаційні моменти туру та забезпечення соціальної реклами (афіші з логом спонсора, флаєри, Інтернет розсилки, вивішення інформації на сайтах, вказання про спонсора в прес-релізах і на прес-конференції, можливість виставлення банера на відкритті і стоянках туру).

Наперед вдячні за співпрацю!

З повагою

Голова ЛОО МНК Андрій Бень

вул. Пекарська, 49/6,

м. Львів, Україна, 79010

golnach@gmail.com Tel: 063 263 88 28

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua