Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чернігів – стародавнє місто з безліччю історичних пам'яток

Віктор Шварц | 27.05.2008 15:39

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

Побачити його цілком безкоштовно змогли київські школярі та студенти.

Чернігів – стародавнє місто з безліччю історичних пам'яток
Минулого тижня київська молодь висадилася десантом в Чернігові. За безкоштовними екскурсійними турами це місто відвідали дві сотні школярів та студентів зі столиці.

Кожна з двох екскурсій до Чернігова тривала цілий день, протягом якого молодь ознайомилася з видатними історичними пам'ятками цього стародавнього міста – Спасо-Преображенським та Борисоглібським соборами XI ст., відвідали діючий жіночий монастир та Антонієві печери, ознайомилися з пам'яткою українського бароко – Катеринінською церквою.

Учасниками екскурсій стали школярі та студенти, які належать до пільгових категорій – ті, хто залишися без батьків, діти з малозабезпечених сімей або сімей, що оримують соціальну допомогу тощо.

Безкоштовне відвідання Чернігова столичною молоддю відбулося в рамках програми "Екскурсії для молоді по культурних та історичнимх пам'ятках України", яку у 2008 році вперше реалізовує Головне управління у справах сім'ї та молоді Київської міської державної адміністрації. Окрім Чернігова, в рамках цієї програми заплановано відвідання Переяслава-Хмельницького, Умані, Білої Церкви та Канева.За матеріалами прес-служби ГУССМ КМДА


Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua