Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Почаїв   церква   джерело   Божа Гора   підземна церква
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
4

Коментарі
Хандусенко   | 22.08.2007 15:58
Не Украины, а Руси.
http://www.pochaev.org.ua/?p=listok/listok32
Хандусенко   | 22.08.2007 15:59
наше родное слово Русь и русский. И обязательно нужно знать, помнить и не забывать, что было Крещение Руси, а не крещение Украины. Киев – это второй Иерусалим и мать русских городов.
Anna B   | 22.08.2007 16:09
Хандусенко:
Русь – не має ніякого відношення до Росії, а тим більше до російської мови.
  | 22.08.2007 16:53
Нехай Божа благодать зійде на Україну!
  | 22.08.2007 18:30
таке враження,що стаття написана китайським туристом, якому байдуже що за мова зву чить на святому місці,а звучить там чиста кацапчизна, не російська, а кацапчизна й ще трохи не з матом.Велика біда України в тому, що святі місці в руках чужої церкви, яка не церемониться з українством, а старається, спекулюючи на вірі, допомогати втримувати московське духовне ярмо.Подивіться, як російська церква керує у Києві, гребе під себе землі для будівництва все нових і нових духовних капканів для нас.Часами хочеться крикнути: Алах акбар, бо влада не українська й допомогає нашому духовному рабству. Михайло з Волині.
Хандусенко   | 23.08.2007 09:30
Anna B:
Хандусенко:
Русь – не має ніякого відношення до Росії, а тим більше до російської мови.
Ну, тогда объясните, почему русские былины, в которых идёт речь про Владимира Красное Солнышко, про богатырей киевских сохранились только в России?
Хандусенко   | 23.08.2007 17:07
Ну что, нет ответа?
  | 25.08.2007 12:53
Хандусенко:
дуже просто: оскільки на російські землі дух словянський принесений українцями, то це просто туга за тим, що втрачено.Яка потреба видумувати билини в себе вдома,коли це є життя,а коли далеко від своєї землі – вигадуєш билини,щоб з глузду не зїйти й це якось тримає тебе на землі.
Хандусенко   | 27.08.2007 09:34
Незарегистрированный пользователь:
дуже просто: оскільки на російські землі дух словянський принесений українцями
Какими украинцами??? Когда???

Яка потреба видумувати билини в себе вдома,коли це є життя,а коли далеко від своєї землі – вигадуєш билини,щоб з глузду не зїйти й це якось тримає тебе на землі.
Былины, в которых чётко передаётся быт и события 900-1000-1100 годов, выдумать невозможно. Это не сказочки про белого бычка.
Хандусенко   | 28.08.2007 16:22
Ау, Анна! Почему не отвечаете?
  | 28.02.2008 12:12
Билини збереглися в Росії, бо були занесені туди за часів Русі і "законсервувалися" північним холодом. А в нас їх змінили козацькі думи
Катя