Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ліс з деревами в танці

Природний феномен

Пайташ | 9.07.2007 13:54

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
13

Я не знаю чи є ще такий феномен. Я особисто назвав його "Танцюючий ліс".

Природний феномен
Я сходив майже всі Українські Карпати з Півночі на Південь. Бував у Криму, на Уралі, в Підмосков'ї, на Далекому Сході. В Карпатах є віковічні букові праліси, дубові праліси (правда один з них, де дуби сягали діаметра в 1,5 метрів і більше знищили при побудові газопроводу "Уренгой – Помари – Ужгород", ще в совітські (радянськ) часи). В Підмосков'ї є бори з корабельних сосен. На Уралі – березові ліси – з високих і рівненьких, як стріла, берізок. На Далекому Сході – трава заввишки в дерево і дуби подібні до кущів, що так і звуться "кущами дубняка". Але такого лісу, як той, що росте біля Ужгорода, я більше не бачив ніде. Та і не ліс вже це бо від деяких дерев вже залишилися тільки пеньки. Але ці дерева ніхто не вивчає, ніхто їх не охороняє, Ми знаємо з ботаніки, що дерева які ростуть поряд заглушають ріст одне одного, особливо споріднених порід. А тут, в цьому лісі, в один корінь зрослися дерева від двох до семи. Ніби в танці.

Правда поряд – люди отримали, всередині лісу, ділянки під "дачі" і розділили його дорогою, та й ще влаштували смітник – гору з використаних поліетиленових пляшок, скляної посуди та іншого непотребу. Чи довго існувати цьому феномену? Дивіться це феноменальне диво в рубриці "фото" поки ще воно існує. Від живих до мертвих. Зафотографував я ці дерева для вас в день Івана Хрестителя, що на Україні ще зветься – День Купала. Ніби символічно вийшло.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua