Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
досягти небачених для світу результатів

досягти небачених для світу результатів

museum-ukraine | 30.05.2019 00:51

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Костянтин Васильович Стасюк, отаман характерників Міжнародної федерації бойового гопака демонструє світу нову технологію рухів, які здійснюються не за рахунок серцево-м'язової активності, а за рахунок енергетичного збудження мікро-м'язових коливань. Що призводить до формування потужного біополя людини. Це дозволяє значно зменшувати сили

досягти небачених для світу результатів
Володимир Пилат – Президент Міжнародної федерації бойового гопака: Лише в ХХІ столітті людині вдалося підкорити енергію сили тяжіння землі. Біогравітація і є тим ключем вдосконалення, оздоровлення і підвищення функціональності людини. (Біогравітація – підвищення енергетичного потенціалу).

Легендарні українці, честь і шана яким ніколи не згасне, першими зрозуміли і шукали можливості підвищення функціональності організму за рахунок власних енергетичних ресурсів, а не за рахунок стимулюючих препаратів.

Валерій Васильович Лобановський і Віктор Іванович Берковський ще в ті роки працювали і вели дослідження в цьому напрямку. На жаль, не встигли... Дослідження зупинилися.

Але, ідея була підхоплена українськими патріотами. Які створили благодійний фонд "Оновлення людини". Роки пошуків, невдачі і маленькі перемоги згуртували ядро мозкового центру аматорів і фахівців в області динаміки рухів людини. І вже сьогодні є певні результати, які свідчать самі за себе.

Костянтин Васильович Стасюк, отаман характерників Міжнародної федерації бойового гопака демонструє світу нову технологію рухів, які здійснюються не за рахунок серцево-м'язової активності, а за рахунок енергетичного збудження мікро-м'язових коливань. Що призводить до формування потужного біополя людини. Це дозволяє значно зменшувати сили, які притискають тіло до землі.

В цих умовах ефективність рухів сягає небачених показників. Швидкість, амплітудність, потужність і витривалість стають на порядок вище.

Костянтин Стасюк впевнений, що науковці, тренери, спортсмени, медики, педагоги повинні зрозуміти новітні технології, їх освоїти і відповідно, досягти небачених для світу результатів.

Контакт – тел. 0501706398

Україна отримує небачений шанс лідерства в сфері оздоровлення, спорту, досягнень...

Дослідники, які брали участь у проекті: Пилат Володимир Степанович – Президент Федерації бойового гопака, Фенікс Дмитро Соломонович – астросталкінг Всесвіту, доктор тибетської медицини, Стасюк Костянтин Васильович – голова благодійного фонду "Оновлення людини".

Консультанти: Огірко Ігор Васильович – доктор фізико-математичних наук, професор біодинаміки; Проць Дмитро Іванович – професор-біохімік.

Долучайтеся!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua