Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/sport/4fdf123c6abe2/

У суперфіналі Кубку Алли Шлапак перемогла жіноча збірна

Ирина Набожняк | 18.06.2012 14:34

Довгоочікуваний футбольний weekend для київських футболістів-аматорів промайнув швидко, проте спортивного азарту вистачило на всіх. Адже 16-17 червня традиційний Турнір з вуличного футболу, який проходить під патронатом лідера ГР "Соціальна справедливість" Алли Шлапак, уже вп'яте об'єднав як безпосередніх прихильників цього виду спорту, так і чис

У суперфіналі Кубку Алли Шлапак перемогла жіноча збірна
Всього у V-му ювілейному Турнірі з вуличного футболу "Кубок Алли Шлапак" участь взяла 61 команда. Зазвичай змагання відбуваються у чотирьох категоріях: 10-11 років;12-13 років; 14-15 років та 16 років і старші. Новинкою цього сезону стало те, що в окрему категорію були виділені жіночі команди. До того ж саме жіноча збірна здобула перемогу у суперфіналі – дівчата отримали пам'ятні подарунки, медалі, грамоти та Кубок.

Турнір традиційно відкривався парадом усіх учасників, віри у перемогу кожному додавав Гімн України.

Лідер ГР "Соціальна справедливість" Алла Шлапак наголосила, що ініціативи, які надходять від киян і надалі будуть підтримані нею особисто. "Крім того, я робитиму все можливе, щоб як цей Турнір, так і інші акції, котрі пропагують здоровий спосіб життя, розвиток творчих здібностей юних киян та відродження родинних традицій, набували статус загальноміських й активно підтримувалися владою", – зазначила Алла Шлапак. – "Цей Турнір – наш з киянами спільний здобуток. Саме завдяки їхній активності вдається реалізовувати цю прекрасну ініціативу вже у п'яте, і попереду ще багато нових таких змагань. Важливо, що Кубок з вуличного футболу об'єднує не лише спортсменів-аматорів, а й є чудовою нагодою для багатьох родин провести разом вихідні з користю та приємністю".

Почесним гостем Турніру став ветеран футболу Віктор Матвієнко, володар кубку СРСР та суперкубку Європи, бронзовий призер Олімпіади у Монреалі. На переконання пана Матвієнка, такі заходи як Кубок Алли Шлапак з вуличного футболу є важливим та перспективним стартом для юних гравців розпочати свою професійну кар'єру.

Представники Національної збірної України з футболу, на жаль, не змогли особисто відвідати Турнір, адже захищають честь Держави на Євро-2012, але передали два м'ячі з автографами. Ці м'ячі стали одними з головних призів лотереї, що відбулася наприкінці змагань. А щасливими володарями суперпризу – двох квитків на матч Швеція-Франція Євро-2012 стали Віктор Шуміло та Олександр Єлізаров.

Незмінним партнером Турніру ВМГО "Молодіжний спортивний рух". Голова організації Михайло Терентьєв підкреслив, що дитячі та юнацькі Турніри, які не вимагають жодних організаційних внесків, в останні роки проводяться не часто, тому саме Кубок Алли Шлапак зацікавив організацію виступити партнером. "Ми бачимо, що уже не один рік поспіль саме цей Турнір проводиться для юних киян абсолютно безкоштовно. Така системність в роботі громадського руху "Соціальна справедливість" відповідає і нашим принципам, тому ми охоче допомагаємо у проведенні цих змагань. Від себе особисто та від імені багатьох юнаків, дівчат, молодих батьків, я дякую Аллі Шлапак, яка всі ці роки підтримує та розвиває ініціативу киян", – зазначив Михайло Терентьєв.

Спортивні баталії тривали до пізнього вечора, та стремління до нових перемог надавало футболістам натхнення і запалу. Кубки, медалі та відзнаки отримали не лише переможці, але й кращі гравці у номінаціях.

Тож результати V-го Турніру з вуличного футболу "Кубок Алли Шлапак" є такими:

Категорія К-1 (10-11 років):

І-е місце – "Пляжники"

ІІ-е місце – "Супутник-1"

ІІІ-місце – "Малятко"

Кращий голкіпер – Ремез Віктор ("Пляжники")

Кращий захисник – Медведєв Олексій ("Супутник-1")

Кращий нападник – Шкапа ("Малятко")

Кращий гравець – Абраменко Дмитро

Категорія К-2 (12-13 років):

І-е місце – "Стріла-109"

ІІ-е місце – "Бєй Бєгі"

ІІІ-місце – "СШ N181"

Кращий голкіпер – Мостовой Кирило ("Стріла-109")

Кращий захисник – Артеменко Артем ("Бєй Бєгі")

Кращий нападник – Шамсурдінов ("СШ N25")

Кращий гравець – Пічугін Сергій ("Бєй Бєгі")

Категорія К-3 (14-15 років):

І-е місце – "J TEAM"

ІІ-е місце – "КПНЛ"

ІІІ-місце – "Дрім Тім"

Кращий голкіпер – Жуков Дмитро ("КПНЛ")

Кращий захисник – Тверезенко ("Дрім Тім")

Кращий нападник – Дарахвілідзе Георгій ("J TEAM")

Кращий гравець – Буряк Владислав ("J TEAM")

Категорія К-4 (16 років і старші):

І-е місце – "KINGS"

ІІ-е місце – "Уставший Мастєр"

ІІІ-місце – "Позняки"

Кращий голкіпер – Гарасюта Олексій ("KINGS")

Кращий захисник – Соболєв ("Ретро")

Кращий нападник – Петренко ("Позняки")

Кращий гравець – Мусієнко ("Уставший Мастєр")

Категорія К-5 (жіночі команди):

І-е місце – "ENERGY"

ІІ-е місце – "КНУБА"

ІІІ-місце – "Дружба"

Кращий голкіпер – Гончарук Марія ("ENERGY")

Кращий захисник – Проскуренко ("ENERGY")

Кращий нападник – Корольова ("ENERGY")

Кращий гравець – Уніченко ("КНУБА")

Оргкомітет вітає усіх переможців та учасників! Нова зустріч на спортивному полі відбудеться восени – слідкуйте за новинами!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua