Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Бовикін   Литвин   Ющенко   Павленко   Ринок КВАДРАТ   Кашицкий   бандиты   криминал   спортивная площадка   стоянка

Спорт України – де куються кадри і які?

Бовикін Сергій | 19.06.2011 12:11

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

Саме головне, що оцей Кривко мене з маленькими дітьми, яких я привів на той самий стадіон, виганяв особисто. А коли ми відмовились то викликав наряд міліції!
Геть паскуд Литвина та Ющенка з державних органів! Геть їх з виборних посад!
Дивіться фото!


Спорт України – де куються кадри і які?


Як можна створювати спортивний резерв, якщо основу розвитку дітей – дворові спортивні майданчики так захаращили?

При цьому регулярно списують кошти на їх благоустрій!! Вже починаючи з 2005 року почав писати у вищі інстанції, щоб навели лад в центральному дворі Костополя. Міста всеукраїнського кримінального значення. Ніяких зрушень! Мафія района помножена на прикриття Верховної Ради плює в обличчя справедливості!

За цей час, що триває переписка вже була не поодинока спроба знищити дворовий спортивний майданчик та створити тут проїзд для автівок, які обслуговують славнозвісний Ринок "КВАДРАТ".

На захист стали деякі представники кримінального світу. Бо силами чиновників нічого зробити не вдається! Скільки протримаються домовленності не відомо все залежить від часу життя самих представників кримінальног світу. А воно як відомо може бути дуже не довгим!

І що тоді? Заберуть у дітей спортивний майданчик?

Заберуть ті хто весь час плюндрував Костопіль! А це колишній глова району Кревко М. – один з найкращих товаришів Володимира Литвина – голови Верховної Ради України.

Який своїм рішенням надав у користування землю поряд зі спортивним майданчиком одному з представників кримінального світу для розміщення там індивідуального гаражазаборонено розміщувати гаражі щонайближче за 10 – 15 метрів від спортивних та дитячих майданчиків! А ТУТ МИ МАЄМО ВИЇЗД ПРЯМО НА СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК!

Звісно, що інші бізнесмени, які мають свій бізнес на Ринку "КВАДРАТ" почали брати приклад з власників гаража та просто створили на майданчику стоянку автівокНа всі зауваження мешканців ми завжди чули лайку та погрози! І нам є чого боятися! тому що як відомо в Костополі в грощі зайшли ті хто вбивав та катував людей! Це колишні рекетири та вбивці, колишні менти та СБУшники – це людини без совісті та моралі!

Одного разу я особисто підійшов до власника "КВАДРАТУ", ну чи як він там називається, Кашицького просто хтів по людські поговорити! То мене обдало таким лайном! Що я оторопів! І був дуже радий коли все завершилось і мене послали на ху... і я просто пішов!

Але з часом у батька цього бізнесмена що тримає бізнес у Рівному згоріла автівка... а згодом і в декількох бізнесменів району в тому числі у цього самого Кашицького!

Почали шукати винуватців. Підозра впала на мене! бо виявляється конфлікт був зі мною! А я навіть не виходжу с квартири бо доглядаю двох важко хворих батьків!

Ага! не вдалося повісити на мене підпали то почали навмистно приїжджати на спортивний майданчик та розвертатися на ньому! зокрема це мафія Кревка – Бородавка, як я її називаю! Звісно що вони прикриті Шершуном та Литвином можуть робити тут що захочуть!

Наприклад сміттєзбиральні авто постіно розвертаються на майданчику потім ті хто привозить товар на ринок КВАДРАТ.

Мало того у цих неподобствах приймають участь і працівники ДАЇ! вони спочатку довгий час вишукували можливість ліквідувати спортивний майданчик та зробити можливість для автівок доступу до ринку! Потім перестали реагувати на наші звернення! І взагалі ведуть себе нахабно не по закону! Складається враження, що їх керівник це мафіозник який тільки і може що відвідувати лазню у Науліка – темного бізнесмена району.

Я сосбисто звертався до Мінспотру, коли там ще сидів блазень Ющенка Павленко! Він мені не відповів нічого! Але переадресували на ОДА! Вони у свою чергу підтвердили факт знаходження у мене в дворі вдох майданчиків дитячого та спортивного!

Навіть написали, що на їх обслуговування списуються кошти! І запропонували мені... ходити займатися спортом за 400 метрів на стадіон! сказли там місця саме для інвалідів! Мовлял я скоро стану інвалідом!

Ну зрозуміло що ще може прийти в голОву інвалідам на всю голОву, оцим ГОМІКАМ, ЯКІ ЗАХОПИЛИ ДЕРЖАВНІ ПОСАДИ ТА НІКОЛИ В СВОЄМУ ЖИТТІ НЕ РОБИЛИ НІЧОГО ДЛЯ НАРОДУ... ТІЛЬКИ ДЛЯ СВОГО СТАТЕВОГО ЗАДОВОГО ЗАДОВОЛЕННЯ!!

Саме головне що оцей Кривко мене з маленькими дітьми, яких я привів на той самий стадіон, виганяв особисто. А коли ми відмовилдись то викликав наряд міліції!

І оця сволота керувала районом! А тепер керує у області ще й має відношення до спорту!

Геть паскуд Литвина та Ющенка з державних органів! Геть їх з виборних посад!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua