Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В Івано-Франківську адвентисти відкрили західний регіональний центр "Майбутнє України"

адвентист | 20.04.2011 10:08

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Церква Адвентистів Сьомого Дня приділяє велику увагу популяризації серед суспільства здорового способу життя. Саме тому в різних куточках України адвентисти проводять акції, організовують виставки здоров'я а також відкривають центри здорового способу життя.

В Івано-Франківську адвентисти відкрили західний регіональний центр ''Майбутнє України''
В Івано-Франківську, в центрі міста, по вул. Л.Курбаса, 4, відбулося урочисте відкриття західного регіонального центру здорового способу життя "Майбутнє України" за підтримки місцевої громади Церкви Адвентистів Сьмого Дня. Головна мета – донести до жителів міста переваги дотримування основних принципів здоров'я.

Зі словами привітання звернувся керівник церковного відділу здоров'я Василь Лавренюк, який побажав працювати не дивлячись ні на які перешкоди. "Саме молодь покликана звершувати велику роботу служіння людям, і саме їй необхідно присвятити себе на цю кропітку працю", – наголосив він молодій команді центру.

Василь Капітанчук, священнослужитель адвентистської громади Івано-Франківська, підмітив, що це ще одна можливість допомогти людям, проявити до них співчуття та розуміння, а також дати можливість зрозуміти справжню причину їхніх переживань, страхів, хвороб та вказати вихід до кращого життя.

Іван Григораш, ініціатор та директор новоствореного центру, власне, вивчав досвіди інших лікарів у цьому напрямку, тому планує залучати фахівців для праці у масажному кабінеті центру. У своєму звернені він зауважив біблійною цитатою, що успіх у лікуванні можливий тільки з Божою допомогою.

Євген Батюк, фітотерапевт, який живе за принципом: завжди допомагати людям, надаватиме консультації з природніх методів лікування багатьох хвороб. А також при зустрічі з пацієнтами свідчитиме про Бога – Творця і Цілителя духу, душі та тіла людини.

Отже, центр здоров'я розпочав свою роботу. Все влаштовано тут найкращим чином. Олена Ходаковська зробила великий вклад, надавши власне приміщення для благодійної діяльності цього центру. Обладнання прислали люди доброї волі, а інструктори з професійним досвідом роботи приїхали: Людмила – з Донецька, а Максим та Ліза – з Перечина, Закарпатської області.

Надзвичайним теплом наповнена тут вся атмосфера, і це неможливо не помітити. Потік людей такий великий, що запис на чергу по масажу уже сягає на два тижні вперед. Теплота відносин, безкоштовне обслуговування, консультації лікарів – все сприяє духовному відродженню й отриманню стимулу до життя. Саме так відвідувачі центру відгукувались про побачене. І починається тут кожний день з молитви, бо працівники центру розуміють, що тільки з Господом можна всього досягти.

І це тільки початок. "Майбутнє України" планує в майбутньому розвивати свою діяльність, а теплоту рук і співчутливість персоналу мають відчути ще багато хворих і немічних душ.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua