Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

SOS! Вони потребують негайної психіатричної допомоги.


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Допоможемо своїй країні врятуємо її від можливо хворих людей.

SOS! Вони потребують негайної психіатричної допомоги.
Психічні розлади – розлади психічної діяльності, визнані такими згідно з чинною в Україні Міжнародною статистичною класифікацією хвороб, травм і причин смерті.

ст. 1 Закону України "Про психіатричну допомогу"

Дисоціальний розлад особистості – розлад особистості, який характеризується ігноруванням соціальних норм, імпульсивністю, агресивністю. (код F60.2 за Міжнародною статистичною класифікацією хвороб...)

Клінічні діагностичні критерії:

Задовольняються загальні критерії.

Наявність порушень поведінки з підліткового віку.

Виражена, стійка і демонстративна позиція безвідповідальності і зневаги що до соціальних норм і обов'язків.

Байдужість до почуттів інших.

Нездатність підтримувати взаємовідносини при відсутності труднощів у їхньому становленні.

Низька толерантність до фрустрації, низький поріг агресії, включаючи насильство.

Схильність обвинувачувати навколишніх або висувати привабливі пояснення своєї поведінці.

Нездатність до почуття провини і надбання життєвого досвіду, особливо покарання.

Явища соціальної дезадаптації.

Патопсихологічні діагностичні критерії:

Порушення або перекручування системи ціннісних і особистісно значущих орієнтацій.

Порушення цільової і мотиваційної структури діяльності.

Можливі приклади психічних розладів:

http://www.youtube.com/watch?v=gdJV72ltY_k&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-1r-4-HM

http://www.youtube.com/watch?v=xCP24ZwXX-0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Lmf-yVem-IA&feature=fvw

http://www.youtube.com/watch?v=W9eDboGibys&feature=related

Психіатричний огляд особи може бути проведено без її усвідомленої згоди або без згоди її законного представника у випадках, коли одержані відомості дають достатні підстави для обгрунтованого припущення про наявність у особи тяжкого психічного розладу, внаслідок чого вона: вчиняє чи виявляє реальні наміри вчинити дії, що являють собою безпосередню небезпеку для неї чи оточуючих (ч. 3 ст. 11 Закону України "Про психіатричну допомогу").

Рішення про проведення психіатричного огляду особи без її усвідомленої згоди або без згоди її законного представника приймається лікарем-психіатром за заявою, яка містить відомості, що дають достатні підстави для такого огляду. Із заявою можуть звернутися родичі особи, яка підлягає психіатричному огляду, лікар, який має будь-яку медичну спеціальність, інші особи (ч. 2 ст. 11 Закону).

Шановні брати і сестри українці! Вищенаведені приклади, на яких зображені дії наших народних обранців можуть бути наслідком психічних розладів, тому вчасне надання психіатричної допомоги може врятувати цих шановних в нашій країні людей від ще гірших дій. Врятуймо їх від самих себе. Нехай наша медицина подбає про них. Нам буде спокійніше і їм також. Тому всі долучаємось.

Враховуючи, що дії, які є небезпечні для оточуючих, вже вчинені, заяви на учасників цих подій можна подавати безпосередньо до психіатричного закладу з відповідним обгрунтуванням. Також можна відповідно до Закону спочатку звернутись до народних обранців за отриманням згоди про надання психіатричної допомоги за адресою: 01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5.

Якщо ви дійсно бажаєте допомогти нашій еліті, щоб вони змогли працювати і приносити користь своїй країні, то найкращим закладом, де таку допомогу зможуть надати, є клінічна лікарня "Феофанія", що знаходиться за адресою: 03680, м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 21. дана лікарня має вищу акредитацій ну категорію лікувального закладу. Серед працівників лікарні:15 "Заслужених лікарів України", 4 "Заслужені працівники охорони здоров"я України", 1 "Заслужений економіст України", 1 "Заслужений працівник культури", 1 "Заслужений раціоналізатор України", 3 доктори медичних наук, 28 кандидатів медичних наук, 3 кандидати біологічних наук

Стаціонарна медична допомога пацієнтам надається в 28 лікувальних та 8 діагностичних відділеннях в повному обсязі відповідно до уніфікованих стандартів медичних технологій діагностично-лікувального процесу.

Повірте, вони дійсно можуть потребувати вашої допомоги. Не будьте байдужими за долю своєї держави. Зробімо це.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua