Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
допомога. благодійність

SOS! Допоможіть врятувати людину!


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Тетяні Козир всього 25 років, але її життя може закінчитись без вашої допомоги. Родина Тетяни Козир сподівається на допомогу від усіх небайдужих людей, а тому звертається по допомогу.

Тетяні Козир всього 25 років, але її життя може закінчитись без вашої допомоги. Минулий рік для Тетяни та її родини був і щасливим і сумним. 20 липня вона народила доньку – Даринку, а вже 26 липня її було госпіталізовано до відділення гінекології Ладижинського МТМО.

16 серпня була направлена до Вінницької обласної клінічної лікарні ім... Пирогова, де протягом місяця їй намагались поставити діагноз. Після того, як діагноз так і не було поставлено, була вимушена виписатись. Лише згодом їй був поставлений страшний діагноз – лімфогранулематоз 3 Б ступеня.

На даний момент вона проходить курс лікування в лікарні сучасної онкологічної допомоги (ЛІСОД). За проведеним повторним аналізом встановлено новий діагноз – хвороба Ходжкіна, нодулярний склероз, стадія 4В з ураженням лімфатичних вузлів шиї, черевних лімфатичних вузлів, печінки та селезінки. За заключенням міждисциплінарної онкологічної конференції від 15 грудня 2009 року рекомендовано лікування за протоколом "ВЕАСОРР", тому потрібно провести 8 циклів хіміотерапії з 3-тижневим інтервалом.

На лікування вже витрачено чималі кошти, але це лише початок, – для продовження лікування потрібні чималі кошти, які родина Тетяни не може зібрати власними силами.

Родина Тетяни Козир сподівається на допомогу від усіх небайдужих людей, а тому звертається по допомогу. Допоможіть Тетяні одужати, щоб вона могла радіти своїй маленькій доньці, а Даринка не вросла сиротою. Нехай Бог благословить всіх небайдужих!

Для благодійних внесків відкрито рахунок N7382 на ім'я Козир Ольги Василівни у відділені "Промінвестбанку". МФО 302485, Код ЄДРПОУ 09302487, транзитний рахунок 290989092, ідентифікаційний код 2215920582

Із щирою вдячністю та сподіванням на допомогу, родина Козир


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua