Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
3

Чому Тимошенко піарить отруту "Таміфлю"

jurko | 5.11.2009 11:08
Безумство тут ні до чого. Просто єдиним і ексклюзивним продавцем "Таміфлю" в Україні є брат заступника голови ВО "Батьківщина".
Коментарі
jurko   | 5.11.2009 11:11
До теми: Отрута "Таміфлю". Цікаво: вони справді ідіоти чи придурюються?
http://sd.org.ua/news.php?id=17674
Victoria   | 5.11.2009 11:29
jurko:
При всій пошані, не підтримуйте параноїдну істерію, що блукає Україною. Не такий страшний цей Таміфлю, як його малюють. Я не закликаю ковтати його як цукерки, але при дуже важкому грипі він майже единий, що допомагає. Сама того року приймала. Як ви всі бачите – ще жива. Почитайте анотації до інших лік. Парацетамол не менш шкідливий, якщо не больше.
Львів'янка   | 5.11.2009 11:40
Чому Тимошенко піарить отруту "Таміфлю"?
Просто. ВОНА -безкарна, головне переконана в своїй безкарності.
А чому "піарить"? Їй байдуже- головне в процесі!
Львів'янка   | 5.11.2009 11:42
Я особисто "ЇЙ" вдячна!
Просто ОБХОДЖУ всі аптеки, в тому розумінні що навіть не приближають.
Смерть? То смерть... вибирати не стану.
jurko   | 5.11.2009 11:53
Victoria:
Шановна Victoria, це не параноїдальна істерія, а всього-навсього попередження інагадування про те, що вибір, у тому числі препаратів, слід робити за призначенням лікаря і свідомо.
До речі, недавно з балкону 7 поверху гуртожитку поліграфічного технікуму у Львові викинувся 15 річний хлопець, який приїхав з дому з симптомами грипу чи ГРВ. Чи не Таміфлю дали йому на дорогу його далеко не бідні батьки (батько – працівник митниці)?
Victoria   | 5.11.2009 12:25
jurko:
До речі, недавно з балкону 7 поверху гуртожитку поліграфічного технікуму у Львові викинувся 15 річний хлопець, який приїхав з дому з симптомами грипу чи ГРВ. Чи не Таміфлю дали йому на дорогу його далеко не бідні батьки (батько – працівник митниці)?
Вибачаюсь, але мені це дуже нагадує "Первые жертвы гриппа А/Н1N1 в Киеве! "
Причин тут може бути буже багато, починаючі з нeщасного кохання і закінчуючи наркотиками. Самогубсво молоді такого віку це проблемане тільки України, а всього світу. Цей феномен був ще до грипу і, на жаль, і далі буде.
Никита   | 5.11.2009 15:24
jurko:
У Франції "Таміфлю" спокійно продається в аптеках. Мій лікар сказав, що наразі це ЄДИНИЙ противірусний препарат, що інколи допомагає, якщо застосувати його при перших ознаках хвороби. Але, звісно, не панацея.
З помпою завозити його в країну, ніби манну небесну, це "білий "піар.
А нагнітати навколо нього страхи і істерию – це "чорний" піар.
Таке собі, що кому більше подобається.
Victoria   | 5.11.2009 16:12
Никита:
jurko:
У Франції "Таміфлю" спокійно продається в аптеках. Мій лікар сказав, що наразі це ЄДИНИЙ противірусний препарат, що інколи допомагає, якщо застосувати його при перших ознаках хвороби. Але, звісно, не панацея.
З помпою завозити його в країну, ніби манну небесну, це "білий "піар.
А нагнітати навколо нього страхи і істерию – це "чорний" піар.
Таке собі, що кому більше подобається.
+++!
jurko   | 5.11.2009 17:52
Victoria:
Ви звернули увагу на лінк про результати застосування Тамфлю в Японії? Про самогубства, зокрема, серед підлітків? Про висновки Британської медичної асоціації? Не вір, не бійся, не проси! Це кредо вільної людини.
Никита   | 5.11.2009 18:09
jurko:
Не вір, не бійся, не проси! Це кредо вільної людини.
Кредо, народжене в сталінських таборах і досі актуальне на українських теренах, на жаль.
В нормі людина повинна ВІРИТИ і своєму лікарю, і своєму уряду. Саме так і робить людина, коли почувається вільною...