Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/sport/4a12bbeb03a87/

У Солом'янському районі відбувся шаховий турнір "Весняна перемога".

Солом'янський _БЮТ | 19.05.2009 17:02

Депутат фракції БЮТ, голова комісії з питань самоврядування та депутатської етики, голова Солом'янської районної партійної організації ВО "Батьківщина" Олександр Соломенцев організував проведення шахового турніру

У Палаці дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м. Києва 16-17 травня відбувся шаховий турнір "Весняна перемога" серед учнів навчальних закладів. Такі змагання вже стали весняною традицією та проходять впродовж останніх 5 років. Цього року організатором турніру виступив Олександр Соломенцев – депутат фракції БЮТ, голова комісії з питань самоврядування та депутатської етики, голова Солом'янської районної партійної організації ВО "Батьківщина"

У турнірі взяли участь команди від шкільних навчальних закладів Солом'янського району, сформовані за різними віковими категоріями: молодша (1-5 класи) та старша (6-11 класи). Проведення змагань викликало справжній ажіотаж, у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості зібралися понад 250 учасників змагань а також їх батьки, вчителі та друзі, які прийшли підтримати шахістів.

До складу команд, які брали участь у турнірі, входили три хлопці та одна дівчина. Кожен навчальний заклад міг заявити на змагання дві команди у різних вікових категоріях. Вже другий рік поспіль переможцями змагань в обох вікових категоріях стали команди ліцею митної справи N144 ім. Г. Ващенка Солом'янського району.

У залі панувала дружня та радісна атмосфера, дитячі обличчя світилися посмішками. Такі змагання не лише популяризують шахи серед школярів та учнівської молоді, а й дають дітям можливість поспілкуватися, знайти нових друзів та просто приємно провести час.

Усім юним гросмейстерам представники Солом'янської РПО вручили подарунки, грамоти від спонсора турніру депутата Солом'янської районної у м. Києві ради Олександра Соломенцева.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua